صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » وزیر بهداشت در مناطق محروم فریدونشهر

برای بازدید از نورآوران سلامت؛

وزیر بهداشت در مناطق محروم فریدونشهر

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز برای بازدید از بیمارستان خیریه نورآوران سلامت در روستای اسلام آباد شهرستان فریدونشهر حاضر شد.

تاریخ انتشار: ۰۰:۴۰ - شنبه ۱۳۹۴/۰۳/۱۶

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پونه زار، دکتر سیدحسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، صبح دیروز در میان اهالی روستای اسلام آباد، نماینده مردم در مجلس و مسئولان شهرستان در پیشکوه شهرستان فریدونشهر حاضر شد تا علاوه بر بازدید از بیمارستان سیار خیریه نورآوران سلامت، با انجام 12 عمل چشم خود را در این کار خیر شریک کند.

در این سفر دکتر غلامرضا اصغری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر حمیدرضا طلوعی، معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دکتر علیرضا یوسفی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، و عیسی بهمنی، مدیر کل امور روستایی استانداری اصفهان، وزیر را همراهی می‌کردند.

همچنین جلیل بشارتی، رئیس سابق مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، نیز به عنوان عضو هیئت مدیره مرکز خیریه نورآوران سلامت دکتر هاشمی را در این سفر همراهی می‌کرد.

بیمارستان سیار خیریه نورآوران سلامت به مدت دو ماه در روستای اسلام آباد فریدونشهر برای معاینه و درمان تخصصی چشم و دندان روستائیان و عشایر محروم شهرستان فریدونشهر در این شهرستان مستقر شده است و تاکنون به معاینه چشم حدود 3200 نفر، معاینه و درمان دندان 2320 نفر و انجام 177 عمل تخصصی چشم پرداخته است.

امکانات این بیمارستان به سفارش دکتر هاشمی با بیمارستان‌های فوق تخصصی پایتخت برابری کرده و کلیه خدمات از معاینه گرفته تا عمل و دادن عینک به طور رایگان انجام می‌شود.

وزیر بهداشت ضمن بازدید از این بیمارستان از مرکز بهداشت روستای اسلام آباد نیز بازدید کرد و دستور رفع مشکلات این مرکز از جمله تأمین آمبولانس جدید برای این مرکز را صادر کرد.

IMG_1640

از حاشیه‌های این مراسم اجازه ندادن به اهالی روستا برای قربانی کردن توسط وزیر بهداشت ، صحبت چند ساعته نمایند با مردم روستا در محوطه بیمارستان در مدت زمان انجام عمل وزیر و معاینه امام جمعه فریدونشهر توسط وزیر می‌توان اشاره کرد.

IMG_1767

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − یازده =