81583269-6408806
۱۶:۵۴ - جمعه ۱۳۹۴/۰۳/۱۵

امام جمعه گلپایگان:

در تبعیت از امام (ره) نسخه اصلی گفتار ایشان ملاک است/ فروش ساختمان اداری مجلل کمیته امداد، خداپسندانه بود

امام جمعه گلپایگان با اشاره به اقدامات اخیر ریاست کمیته امداد کشور تصریح کرد: فروش ساختمان اداری مجلل کمیته امداد یکی از کارهای خداپسندانه ای است که مدیر آن انجام داد، کمیته ای که از وظایف آن کمک به نیازمندان این جامعه است با ساختن چنین مکانی نمی تواند دردی از مستمندان دوا کند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا، امام جمعه گلپایگان با اشاره به سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: در تبعیت از امام خمینی نسخه اصلی گفتار و موضع گیری های ایشان برای ما ملاک است نه جزئیاتی که عده ای سود جو برای تغییر دادن مسیر دین به بیان کردن آن می پردازند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه این هفته گلپایگان گفت: امام خمینی با هیچ کس در مورد بحث دین رودر بایستی نداشتند، چون بنده محض خدا بودند و از هوای نفس خود پیروی نمی کردند.

وی با اشاره به اقدامات اخیر ریاست کمیته امداد کشور تصریح کرد: فروش ساختمان اداری مجلل کمیته امداد یکی از کارهای خداپسندانه ای است که مدیر آن انجام داد، کمیته ای که از وظایف آن کمک به نیازمندان این جامعه است با ساختن چنین مکانی نمی تواند دردی از مستمندان دوا کند.

امام جمعه گلپایگان با بیان لزوم تعیین معیار لازم برای کار صورت گرفته درون ادارات و ارگان ها تاکید کرد: اگر کارمندان بر اساس کار موثر صورت گرفته حقوق می گرفتند امروز بسیاری از این کم کاری ها را در سیستم اداری کشور شاهد نبودیم.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی ادامه داد: خصوصی سازی یکی از اقدامات موثری است که در این راستا و برای بالا بردن بهره وری در سطح جامعه صورت گرفته است.

وی در پایان با بیان اتمام دو سایت اداری و آموزشی مصلی گلپایگان گفت: با توجه به نیمه کاره بودن مصلی متاسفانه هنوز بودجه لازم برای ساخت گلدسته ها تهیه نشده است.