112
۱۷:۳۲ - جمعه ۱۳۹۴/۰۳/۱۵

حجت‌الاسلام موسوی در 26 امین مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) در اردستان:

امام از روی اخلاص و برای خدا قیام کرد/ گلایه پایگاه «نگین کویر» از حضور کم رنگ مسوولان در این مراسم

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه رفتار امام راحل (ره) پیامبرگونه بوده است، یادآور شد: امام برای هوس خود قیام نکرد بلکه قیام او از روی اخلاص و برای خدا بود.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نگین کویر، حجت‌الاسلام سیدمحمد موسوی شب گذشته در مراسمی که به مناسبت بیست و ششمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در جوار شهدای گمنام اردستان برگزارشده بود، اظهار کرد: امروز مقام معظم رهبری سخنان قابل توجهی را در مرقد مطهر امام خمینی (ره) بیان کردند.

امام جمعه آران و بیدگل با توجه به این سخن رهبر معظم انقلاب در مورد اثبات اسلام ناب محمدی افزود: امروزه داعش همان اسلام آمریکایی است و عده ای قصد دارند با این رفتار اسلام را به عنوان دین خشن معرفی کنند.

وی با تأکید بر اینکه این همان اسلام تحجر زمان حضرت علی (ع) است، افزود: این اسلامی که زنان و فرزندان معصوم را می‌کشند با اسلام واقعی متفاوت است و این اسلام تحجر و نفهمی است.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه رفتار امام راحل (ره) پیامبرگونه بوده است، یادآور شد: امام برای هوس خود قیام نکرد بلکه قیام او از روی اخلاص و برای خدا بود.

در پایان نیز حاضرین از دعای پرفیض کمیل بهره‌مند شدند.

گفتنی است متأسفانه حضور مسئولان و روسای ادارات شهرستان اردستان در این مراسم و مراسم شب گذشته (بدرقه کاروان اعزامی به مرقد امام راحل (ره)) بسیار کمرنگ بوده است، با توجه به اینکه امام خمینی (ره) ابعاد سیاسی اجتماعی اسلام را احیاء کرد و ندای عدالت‌خواهی اسلام را به گوش جهانیان رساند و انقلاب ما مدیون رهنمودهای ایشان است و همان طور که می‌دانیم دشمنان به دنبال کمرنگ نشان دادن مراسم و یاد امام هستند و همچنین امسال سال همدلی وهم زبانی است، لذا می‌طلبد مسئولان بیشتر خود را در کنار مردم قرار داده و حضور پررنگ و درصحنه خود را در مراسم مذهبی و سیاسی نیز نشان دهند.