ghaemi-emam-jome-shahreza-300x236
۱۷:۴۹ - جمعه ۱۳۹۴/۰۳/۱۵

ورشکستگان سیاسی خود را برای ورود به مجلس آماده می‌کنند!

امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: ورشکستگان سیاسی و بعضی از اصحاب فتنه ۸۸ در شهرهای مختلف راه افتادند و حرمت‌شکنی می‌کنند.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از شهرضانیوز، حجت‌الاسلام اصغر قائمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرضا که در مسجد صدیقه طاهره (س) برگزار شد با اشاره به میلاد امام زمان (عج)، اظهار کرد: شناخت و معرفت و نوجه به امام زمان (عج) امری ضروری و لازم است.

وی افزود: در کتب آسمانی ادیان مختلف به ظهور امام زمان (عج) اشاره شده و امروز جنایت‌کاران دنیا ترس از آمدن امام زمان(عج) را دارند.

امام جمعه موقت شهرضا افزود: انجیل، تورات بشارت آمدن امام زمان (عج) را داده‌اند و صهیونیست‌ها، آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها در وحشت هستند.

تمام فتنه‌های منطقه در دستان آل سعود و آل یهود است

وی با محکوم کردن جنایات آل سعود در یمن، گفت: 70 روز است که آل سعود یمن را بمباران می‌کند و تمامی فتنه‌های منطقه در دستان آل سعود و آل یهود است.

حجت‌الاسلام قائمی گفت: آنها با پول‌های کلانی که از نفت و توریست‌های زیارتی خود به دست می‌آورند این فتنه‌ها را در عراق، عربستان، سوریه و لبنان به پا می‌کنند.

وی با بیان اینکه صهیونیست‌ها و آل سعود داعش را پرورش دادند، بیان کرد: داعش با شیعیان دشمن است، ابوبکر بغدادی سرکرده داعش اعتقاد دارد هر جا شیعه را دیدند باید آنها را بکشند.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه آنها از شیعه ایران وحشت دارند، افزود: سران داعش می‌دانند اگر سوریه، عراق و اطراف آن زنده و سرپا هستند، به برکت هماهنگی و کمک‌های جمهوری اسلامی ایران بوده است.

معرفت و اطاعت امام زمان و بصیرت باید هدف برگزاری جشن باشد

وی با اشاره به جشن‌های میلاد امام زمان (عج) در شهرضا، تصریح کرد: این روزها جشن‌های فراوانی در سطح کشور و شهرستان به مناسبت میلاد امام زمان برگزار شده، معرفت و اطاعت امام زمان و بصیرت باید هدف برگزاری جشن باشد.

حجت‌الاسلام قائمی افزود: در یکی از جشن‌ها در شهرضا موسیقی پخش شد که در شأن امام زمان نبود آنها امام زمان را نشناختند باید این چنین جشن‌هایی که با مدیریت مسئولان شهرستان برگزار می‌شود مدیرت بعمل آید تا خلاف شرع انجام نشود.

وی خاطرنشان کرد: بعضی از مسئولان وزارت ارشاد موسیقی رپ را رسما آزاد گذاشتند که از بعضی از آنها انتظاری نیست باید جشن‌ها طوری برگزار شود که اگر خود امام زمان هم در مجلس باشند به آن گوش دهند.

امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مراسم بیست و ششمین سالروز ارتحال امام خمینی(ره) گفت: رهبر معظم انقلاب در این مراسم فرمود، امام(ره) اصولی دارد که آن اصول در بیانات ایشان آمده است.

وی بیان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری امام خمینی(ره) برای اینکه اسلام ناب محمدی(ص) را برای مردم تشریح کنند به میدان آمدند و بعد از پیروزی انقلاب، شاهد بروز و ظهور اسلام آمریکایی در شاخه‌های تحجر و مدرنیته شدیم.

حجت‌الاسلام قائمی اصول انقلاب امام(ره) را جدا‌سازی اسلام ناب محمدی (ص) از اسلام آمریکایی، مبارزه با ظالم و حمایت از مظلوم دانست و تصریح کرد: برنامه امام(ره) نفی اسلام آمریکایی و بی‌اعتمادی به قدرت‌های مستکبر و زورگو بود.

وی با بیان اینکه امام (ره) صریحاً مخالف قلدران و مستکبران بود، افزود: از اصولی که امام(ره) برآن تکیه داشت استقلال واقعی و نفی سلطه‌پذیری بود، اینکه بعضی‌ها طرفدار شعار آزادی فردی ولی علیه استقلال کشور حرف می‌زنند یک تناقض است.

امام جمعه موقت شهرضا با تأکید بر اینکه اعتماد نکردن و دلخوش نکردن به دشمن یکی دیگر از اصول امام خمینی(ره) بود، افزود: امام(ره) در مسائل اقتصادی، نظامی و سازندگی به اراده مردم اعتماد داشت و از طرفداران جدی مستضعفان بود، امام(ره) هشدار می‌دادند که از خوی کاخ نشینی برحذر باشید.

وی افزود: وحدت ملی و توجه به توطئه‌های تفرقه‌انگیز چه براساس مذهب و قومیت‌ها یکی از سیاست‌های اصلی دشمنان است که سعی می‌کنند بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند.

حجت‌الاسلام قائمی بیان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری، آل سعود و داعش و وهابیت از آمریکا حمایت می‌کنند و آن شیعه‌ای که از لندن حمایت شود هردو یکی است و هر دو از شیطان است.

دستاورد نهضت 15 خرداد 1342 پیروزی 22 بهمن 57 بود

وی با اشاره به قیام 15 خرداد، افزود: در قیام 15 خرداد سال 1342 بیش از 15 هزار نفر از مردم به خاک و خون کشیده شدند و امام(ره) فرمودند، دستاورد نهضت 15 خرداد 1342 پیروزی 22 بهمن 57 بود.

امام جمعه موقت شهرضا با اشاره به انتخاب رهبر معظم انقلاب در 14 خرداد سال 68، بیان کرد: در سال 68 رهبر معظم انقلاب توسط مجلس خبرگان انتخاب شدند و کسی که ویژگی‌های رهبری را در جامعه اسلامی داشته باشد منصوب و انتخاب می‌شود.

وی با اشاره به انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان در اسفند94، گفت: بعضی‌ها در شهرهای مختلف از هم اکنون برنامه‌های خود را شروع کردند.

حجت‌الاسلام قائمی افزود: ورشکستگان سیاسی و بعضی از اصحاب فتنه 88 در شهرهای مختلف راه افتادند و حرمت‌شکنی می‌کنند و یکی از آنها هم در هفته‌های گذشته به شهرضا آمد.

وی گفت: این افراد همان اصلاح طلبان ورشکسته هستند که عملکردشان را در مجلس ششم دیدیم که بدترین مجلس در طول دوران انقلاب بود و در مقابل رهبری ایستادند و علیه نظام نوشتند و الان به میدان آمدند تا به مجلس ورود پیدا کنند.

امام جمعه موقت شهرضا تصریح کرد: چرا باید یک فرد شناخته شده‌ای به شهرضا بیاید و هرچه خواست بگوید و برود باید قبل از اینکه به شهر بیاید سوابق آن بررسی شود این فرد با اصل ولایت فقیه مشکل دارد و شورای نگهبان را زیر سئوال می‌برد چون شورای نگهبان نمی‌گذارد امثال آنها به میدان بیایند.

وی بیان کرد: همان طور که آمریکا و صهیونیست‌ها با سپاه و بسیج مخالف هستند این شخص علیه سپاه حرف می‌زند و اگر کسی در دهان آنها نزند علیه خدا و ارزش‌های دین نیز حرف می‌زنند.

مملکت امام زمان به برکت ولایت فقیه در آرامش و امنیت است

حجت‌الاسلام اظهار کرد: همه باید همدل و هم زبان به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری باشیم، مملکت امام زمان به برکت ولایت فقیه در آرامش و امنیت است.

وی تصریح کرد: مسئولان شهر، بسیجیان و نمازگزاران نگذارید هر کس از هر گوشه‌ای بخواهد در این شهر علیه نظام حرف بزند اگر در مقابل آنها قرار بگیریم جرأت نمی‌کنند اینگونه حرف بزنند و حرف‌های امام و رهبری را تحریف کنند.

امام جمعه موقت شهرضا افزود: شاخصه حمایت ما از هر کسی که پست و مقام داشته باشد چه رئیس جمهور، نماینده و چه مدیر ساده یک شهر باشد اطاعت از رهبری است.