shahrbanomansory
۰۹:۲۹ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۱۸

قهرمان جهان مدال طلای خود را به بیمارستان سیدالشهدا(ع) سمیرم اهدا کرد

به گزارش پایگاه خبری سمنا وی که چند مدال معتبر بین اللملی را در کارنامه دارد، در اقدامی ارزشی، مدال طلای مسابقات جهانی ترکیه را برای ارتقاء تجهیزات و امکانات بیمارستان سید الشهدا شهرستان سمیرم اصفهان به این بیمارستان تقدیم کرد.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از  پایگاه خبری سمنا از سمیرم، شهربانو منصوریان در مورد اهدای یکی از مدال‌های خود به بیمارستان شهر زادگاهش اظهار داشت:  در جشن خیریه ای که در بیمارستان سمیرم برگزار شد بنده نیز به عنوان میهمان دعوت شدم و در این جشن تصمیم گرفتم که مدال طلای مسابقات جهانی ترکیه را برای تجیهز بیمارستان فوق تقدیم کنم.

وی افزود:خوشبختانه دانشجویان علوم پزشکی درصدد خرید این مدال هستند و قرار است درآمد آنرا برای تجهیز بخش ICU  و سونوگرافی بیمارستان هزینه کنند.

منصوریان ادامه داد: این مدال، مدال طلای من در مسابقات جهانی ترکیه در سال 2011 است که پول فروش آن را صرف بخش ICU و یا سونوگرافی خواهد شد.

قهرمان جهان در سال‌های 2011 و 2013 در مورد روند تمرینات خود برای مسابقات جهانی پیش رو گفت: در سمیرم مشغول تمرین و مرور تکنیک‌ها و تاکتیک‌های خود طبق برنامه قبلی هستم و روی نقاط ضعف و قوت خود کار می‌کنم. قرار است در آینده نزدیک با خواهرم برای تمرین و شرکت در لیگ چین عازم این کشور شویم.

منصوریان در پایان گفت: برخی از پزشکان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هم برای خرید این مدال ابراز علاقه کرده‌اند که امیدوارم مدالم هرچه زودتر به فروش برسد و انشاالله توانسته باشم با این کار برای شهرستان سمیرم و بیمارستان آن قدمی برداشته باشم.