صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » دعوت از جلیلی و لنکرانی برای کاندیداتوری

دعوت از جلیلی و لنکرانی برای کاندیداتوری

پس از دانشجویان دانشگاه های تهران و علم و صنعت، 313 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز نیز طی نامه ای سرگشاده خطاب به وزیر بهداشت دولت نهم و دبیر شورای عالی امنیت ملی، از آنها جهت کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 به گزارش صاحب نیوز به نقل از رجانیوز، در این نامه ضمن اشاره به ویژگی های یک کاندیدای اصلح و تاکید بر مولفه هایی مانند جوانی، ولایتمداری، اخلاص، با برنامه بودن، پرکاری و … از دکتر کامران باقری لنکرانی و دکتر سعید جلیلی خواسته شده تا در انتخابات ریاست جمهوری آینده حضور داشته باشند.

در بخش دیگری از این نامه آمده است:

"از طرف دیگر نیز دیگر دوستان در یک اقدام حیرت انگیز دست به ائتلافی زدند که چیزی نیست به جز تقسیم قدرت بین گروه ها و اشخاص و از همه مهمتر آنکه فتنه گران نیز با طلبکاری از ملت و نظام، بدون عذرخواهی می خواهند فضا را برای ارتجاع به قبل از سوم تیر 84 آماده کنند."

در ادامه متن کامل و اسامی امضا کنندگان این نامه را که نسخه‌ای از آن در اختیار رجانیوز قرار گرفته است، می‌خوانید:

 

 

 بسم رب الشهداء و الصدیقین

 

 

«وَمَنیَتَوَلَّاللّهَوَرَسُولَهُوَالَّذِینَآمَنُواْفَإِنَّحِزْبَاللّهِهُمُالْغَالِبُونَ» مائده – 56

 

برادران ولایتمدارِ بصیر و انقلابی؛

جناب آقای دکتر سعید جلیلی و دکتر لنکرانی؛

سلام علیکم؛

با صلوات برمحمد)ص) و آل محمد(ص)؛ ضمن تسلیت رحلت عالِم ربانی و عارف بصیر؛ حضرت آیت الله خوشوقت به شما فرزندان برومند انقلاب اسلامی؛ امیدواریم که همواره در این طریق پر امتحان و سراسر سختی، در راه ولایت الهی و در کنار ملت فهیم  ایران اسلامی ثابت قدم بمانید و تکالیفی را که خداوند عزّ و جلّ بر دوش شما گذاشته است، با ولایتمداری و بصیرت و صبر، به قله ی رفیع سعادت برسانید که": ألا و لایحملُ هذَالعلم إلا اهلُ البصر و الصبر".

 

فرزندان ناب انقلاب اسلامی!

عزیزان انقلابی!

با ظهور انقلاب اسلامی، دو قطبی قدرت مداران و زورمداران و مستکبران در یک جبهه جمع آمده و علیه اسلام و انقلاب و امام(ره) و ملت انقلابی نبرد تاریخی حق و باطل را عیان داشته و با انواع تئوری ها؛ نقشه ها؛ عملیات های سخت و نرم؛ تهاجم ها و شبیخون ها؛ دسیسه ها و فتنه های عمیق  و همچنین تحریم های غیر انسانی سعی بر نابودی، انحراف، تغییر رفتار و تغییر ساختار نظام پرقدرت اسلامی داشتند.

از همان ابتدای انقلاب پرچمی علیه انقلاب و امام(ره) بر افراشته شد که مستکبرین و منحرفین و توده ای ها و سلطنت طلب ها و دنیاطلب ها و ساده لوحان در زیر این پرچم قرار گرفتند و در طرف انقلاب تنها امام بود و برخی سربازان ولایتمدار و بصیر امام و ملت رشید ایران اسلامی. از همان اول انقلاب عده ای ساده لوح نیز مدام به دنبال تکمیل پازل دشمنان بوده اند که گذشته و حال آنان نشانگر این واقعیت است، هر چند که خود را در پس نقاب های نفاق و کلیدواژه های فریب پنهان کرده اند، لکن بعد از فتنه ی عمیق 88 نقاب ها را کنار زده و با جسارت تمام و با اعمال و رفتارهای ننگین و منطبق بر «دستورالعمل های انقلاب رنگین جین شارپ» سعی بر نابودی انقلاب اسلامی داشتند لکن نیروهای همیشه در صحنه انقلاب و جامعه حزب اللهی ایران اسلامی خروشید و محکم بر مواضع ولی امر خود پای فشاری نمود و بساط فتنه گران و سیاستمدارن قدرت طلب را بهم ریخت.

 

آقایان لنکرانی و جلیلی!

دشمنیِ دشمنان قسم خورده انقلاب تمامی ندارد و توطئه ها، تحریم ها، تفرقه افکنی و فریب و کید آنان روزبه روز پیچیده تر و عمیق تر می شود؛ اتاق فکرهای آنان و مراکز مطالعات راهبردی شان شب و روز مکر می کنند تا بلکه در حرکت انقلاب اسلامی مانع یا انحراف ایجاد کنند. می توان به قطع و یقین نوشت:هر مانع و انحراف، توطئه، جنگ، فتنه و انحرافی که در مسیر انقلابیون از روز اول انقلاب تا حال شکل گرفته است همه و همه یا مستقیماً توسط دشمنان اجرا می شده و یا توسط ایادی شان در داخل مو به مو اجرا می شد. همین نکته نشان می دهد که دشمنان نه برای امروز، که برای فرداهای این مرز و بوم مکرها اندیشیده اند و البته تنها با ولایتمداری و بصیرت و صبر و عمل به هنگام و به اندازه است که می شود در این فتنه ها و بلایا پیروز شد.

 

برادران انقلابی!

دشمنی دشمان می رفت تا با اسلام آمریکایی برخی گفتمان های های حاکم نظیر سازندگی و اصلاحات، انقلاب اسلامی و ارزش های الهی آن را از صحنه کنار بزنند و اهداف شوم دشمنان را در تغییر ساختار نظام، به واقعیت برسانند لکن مدیریت بی نظیر رهبر حکیم انقلاب و حضور به موقع نیروهای انقلابی باعث احیای گفتمان ناب انقلاب و امام(ره) شد و بی شک گفتمان سوم تیر 1384 مقطعی تاریخی در احیای گفتمان انقلاب و امام)ره) محسوب می شود.

آن عدهکه از ابتدا با این گفتمان ناب مخالفت داشتند و سعی در کارشکنی و ایجاد موانع داشتند با دیدن برخی اشتباهات  غیر قابل چشم پوشی دولت دهم، سریعا در جهت حذف  کلیت این گفتمان برآمدند و این روزها تلاش هایشان تحت عنوان کلیدواژه های به ظاهر فریبنده ای  چون "عقلانیت"، "کارآمدی" و "اعتدال" خود را نشان می دهد، تعابیری که در معنای واقعی خود در برگیرنده "عقلانیت محافظه کارانه"، "کارآمدی تبلیغاتی و نماشی" و "اعتدال مزورانه" برای حذف نیروهای اصیل و انقلابی می باشد.

از طرف دیگر نیز دیگر دوستان در یک اقدام حیرت انگیز دست به ائتلافی زدند که چیزی نیست به جز تقسیم قدرت بین گروه ها و اشخاص و از همه مهمتر آنکه فتنه گران نیز با طلبکاری از ملت و نظام، بدون عذرخواهی می خواهند فضا را برای ارتجاع به قبل از سوم تیر 84 آماده کنند.

آقایان دکتر جلیلی و دکتر لنکرانی!

چاره چیست؟ تکلیف بیانگر چیست؟ آیا بصیرت و تکلیف بر این نیست که در این وضعیت حساس و پیچ تاریخیِ نیروهای بصیر و انقلابی، رهبری حکیم و مردم زحمت کشیده ی انقلاب را تنها نگذارند و با عمل به موقع نگذارند ریل پیشرفت انقلاب اسلامی مجددا در مسیر توسعه گرایی غربی و اصلاحات آمریکایی و تقسیم قدرت خودی ها بیافتد؟ و یا اینکه به دست دیگری به جز یاران ناب انقلاب بیافتد؟

ما تنی چند از دانشجویان انقلابی دانشگاه شهید چمران اهواز همه بر این مهم واقفیم که کار انقلاب و تنها و تنها با ولایتمداری و اخلاص و بصیرت و صبر و نشاط و جوانی و برنامه و پرکاری پیش می رود و به نظر ما در این فضا شما بزرگواران دارای خصوصیات مورد اشاره هستید و ضروری است که به این نکته توجه کرده و در نهایت یک نفر از شما وارد عرصه ی حساس و خطیر انتخابات ریاست جمهوری یازدهم شویدو بدانید که ملت  انقلابی، گفتمان ناب امام و انقلاب و سوم تیر را رها نخواهند کرد.

 

آینده از آن حزب اللهی هاست.امام خامنه ای) حفظه الله(

والسلام علیکم و رحمـة الله

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − ده =