صاحب نیوز

رحیمی: امیدوارم مجبور نشوم در خصوص هندبال حرفی بزنم

رییس سابق فدراسیون هندبال ایران و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزش سپاهان گفت: امیدوارم مجبور نشوم در خصوص هندبال صحبت کنم چرا که به نفع این ورزش نیست.

کدخبر: 2387
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۲/۱۱ @ ۱۴:۰۲


 

صاحب نیوز به نقل از ایرنا: ˈعلیرضا رحیمیˈ روز چهارشنبه افزود : من 14 سال مدیرکل تربیت بدنی استان اصفهان بودم، زمانی که از آنجا رفتم دیگر در خصوص ورزش این استان صحبت نکردم.

وی گفت: 18 سال هم رییس فدراسیون هندبال بودم در این مدت افتخارات زیادی به دست آوردم اما وقتی از این فدراسیون رفتم دیگر در خصوص این ورزش صحبت نکردم.

رحیمی اظهار داشت: امیدوارم مجبور نشوم حرفی در خصوص هندبال بزنم، چرا که از زیر و بم این فدراسیون باخبر بوده و سالیان سال در آن کار کرده ام.

وی گفت: اگر بخواهم در این باره صحبت کنم واقعیت هایی که مطرح می کنم به نفع این ورزش نخواهد بود.

رحیمی گفت: امیدوارم دوستان از این کارهای بچه گانه در هندبال دست بردارند.

وی در واکنش به این پرسش که با این تفاسیر تیم هندبال سپاهان اصفهان پر افتخار ترین تیم هندبال ایران برای مدتی از ورزش کنار خواهد کشید؟ گفت: فعلا نمی خواهم در این خصوص اظهار نظر کنم به زمان بیشتری نیاز دارم.

دیروز کمیته انضباطی فدراسیون هندبال دراقدامی نادر، تیم هندبال سپاهان اصفهان رااز لیگ برتر ایران کنار گذاشت و با این اقدام تیم ثامن الحجج سبزوار تیم دوم جدول جای تیم هندبال ثامن الحجج مشهد تیم نخست را گرفت و به قهرمانی رسید.

دراطلاعیه فدراسیون هندبال آمده است که پس از جلسه 4 ساعته و قانع نشدن از دفاعیان علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان به این جمع بندی رسیده است.

تیم سپاهان اصفهان درهفته آخر لیگ قرار بود با نیروی زمینی مسابقه دهد، اما به بهانه اعتراض به داوری ها از حضور در این دیدار امتناع کرد و بازی برگزار نشد.

به دنبال این اقدام سپاهان جلسه ای در فدراسیون هندبال برگزار شدو نتایج همه مسابقات تیم سپاهان باطل اعلام شد.