صفحه اصلی » استان » اصفهان » سلطان حسینی: حق ژیمناستیک در کشور ادا نشده است/ درویش زاده: نکوگل از فنی‌ترین و صمیمی‌ترین چهره‌های ورزشی اصفهان است

ریاست هیئت ژیمناستیک به کریمیان رسید

سلطان حسینی: حق ژیمناستیک در کشور ادا نشده است/ درویش زاده: نکوگل از فنی‌ترین و صمیمی‌ترین چهره‌های ورزشی اصفهان است

مجمع انتخاباتی هیئت ژیمناستیک استان اصفهان با حضور رییس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد و غلامرضا کریمیان برای چهار سال کرسی هیئت ژیمناستیک را بدست آورد.

تاریخ انتشار: ۱۷:۱۶ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۲۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از میدان نیوز، مجمع انتخاباتی هیئت ژیمناستیک استان اصفهان با حضور رییس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد و غلامرضا کریمیان با کسب 14 رای از 17 رای ماخوذه، برای چهار سال کرسی هیئت ژیمناستیک را بدست آورد.

مجمع انتخاباتی هيات ژيمناستيك استان اصفهان به رياست جعفر درويش زاده رييس فدراسيون ژيمناستيك برگزار شد و با انصراف مهدی معياری و علی نكويی از میان پنج کاندید این هیئت و کنار کشیدن سجاد نکویی به نفع کریمیان، انتخابات بین غلامرضا كريميان و محمدرضا اعتمادی برگزار شد که کریمیان با 14 رأی از مجموع 17 رأی ماخوذه براي چهار سال رياست اين هيات را برعهده گرفت.

اين انتخابات پنج كانديدا داشت كه مهدي معياري و علي نكويي انصراف دادند. سجاد نكويي نيز به نفع غلامرضا كريميان كنار رفت تا رقابت بين كريميان و محمدرضا اعتمادي شكل بگيرد.

سلطان حسینی: حق ژیمناستیک در کشور ادا نشده است

دکتر سلطان‌حسینی در مجمع انتخاباتی هیأت ژیمناستیک استان اصفهان اظهار داشت: ژیمناستیک یکی از رشته‌های پایه است که حق این رشته در کشور ادا نشده و به آن به اندازه کافی توجه نمی شود.
وی علت عم حضور نکوگل در لیست کاندیدا های مجمع را بازنشستگی وی بیان کرد و گفت: امیدوارم نکوگل، هیأت ژیمناستیک را از تجربیات خود محروم نکند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان در پاسخ به یکی از کاندیداها که به نحوه عملکرد نکوگل اعتراض داشت، گفت: در سال 93 تنها 200 میلیون تومان بودجه برای تخصیص به حدود 50 هیأت ورزشی در اختیار اداره‌کل ورزش و جوانان استان قرار گرفت. ما در مجموع 900 هیأت ورزشی در سطح استان داریم که اگر این مبلغ بخواهد بین آنها تقسیم شود واقعاً عدد ناچیزی است. با این شرایط، من سایر منابع مالی را از دستگاه‌های مختلف استان تأمین کردم و هر فردی که به ریاست یک هیأت ورزشی می‌رسد نیز چاره‌ای جز فراهم کردن این منابع ندارد و همین انتظار از او می‌رود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: در زمانی که من مدیرکل ورزش و جوانان شدم تمام حساب‌های اداره‌کل بسته بود و دادگاه برای 20 میلیارد تومان هم احکام اجرایی صادر کرده بود که به محض واریز پول، از حساب‌های اداره‌کل برداشت می‌شد. این مشکل تا اسفندماه 93 یعنی حدود  14 ماه ادامه داشت تا اینکه من این مبلغ را از سایر منابع تأمین کردم.

درویش زاده: نکوگل از فنی‌ترین و صمیمی‌ترین چهره‌های ورزشی اصفهان است

پس از رای گیری و انتخاب غلامرضا کریمیان به عنوان رییس هیئت ژیمناستیک استان اصفهان، جعفر درویش‌زاده، رییس فدراسیون ژیمناستیک کشور ضمن تبریک به کریمیان به تجلیل از نکوگل پرداخت و خاطرنشان کرد: اصغر نکوگل در عمر 4 ساله مدیریت خود در هیأت استان، از فنی‌ترین و صمیمی‌ترین چهره‌های ورزشی اصفهان بود که ما در فدراسیون ژیمناستیک همیشه از مشورت‌های وی استفاده می‌کردیم.

رییس فدراسیون ژیمناستیک افزود: وی به جز اقدامات موثر آموزشی و عمرانی، میزبانی‌هایی که همه استان‌ها از زیر بار آن شانه خالی می‌کردند را قبول می‌کرد که یکی از مهم‌ترین آنها، مسابقات آکروژیم ژیمناستیک قهرمانی کشور در سال گذشته بود که با قهرمانی تیم اصفهان هم به پایان رسید.

وی در پایان برای رییس جدید هیئت آرزوی موفقیت کرد و افزود: از اهالی ژیمناستیک اصفهان می‌خواهم که با رئیس جدید هیأت تفاهم و همکاری داشته باشند و امورات را با خردجمعی به پیش ببرند. چون قهرمانی یک تیم در کشور آسان نیست و طرح و برنامه و اجرای خوب می‌خواهد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99