صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » برای مصارف خوراکی تانک گالوانیزه بخرید

رئیس اتحادیه دفاتر فروش تانک استان اصفهان:

برای مصارف خوراکی تانک گالوانیزه بخرید

رئیس اتحادیه دفاتر فروش تانک استان اصفهان گفت: اگر کسی قصد خرید تانک برای مصارف خوراکی را دارد بهتر است به جای خرید تانک های pvc تانک های گالوانیزه را خریداری کند.

تاریخ انتشار: ۱۸:۱۳ - پنجشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۱

یدا…رضاییان در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: قیمت انواع تانک در بازار کمی ساکن شده که علت آن را می توان در کم شدن خرید مردم دانست.

وی با اشاره به این که قیمت ها رو به کاهش است تصریح کرد: مدتی است قیمت ها کمی پایین آمده و بیشتر از این هم پایین خواهد آمد.

رئیس اتحادیه دفاتر فروش تانک در پاسخ به این سوال که کمبود آب چه تاثیری بر روی فروش تانک در اصفهان گذاشت اظهار کرد: کمبود آب باعث شد تقاضا برای خرید تانک های pvc افزایش یابد و فروش این تانک ها به میزان قابل ملاحظه ای رشد داشت.

وی گفت: آب در این تانک ها تغییر رنگ پیدا می کند که نشان از بی کیفیت بودن آن ها است.

رضاییان گفت: در گفت و گوهایی که با ماموران اداره بهداشت داشتیم ماموران اداره بهداشت این تانک ها را تایید نکردند البته تولید کنندگان این تانک ها ادعا می کنند که تاییدیه دارند و تانک های خود را استاندارد می دانند.

وی ادامه داد: اگر مردم برای مصرف خوراکی از این تانک ها استفاده نکنند بسیار بهتر است چون ما نیز از لحاظ بهداشتی این تانک ها را تایید نمی کنیم.

رئیس اتحادیه دفاتر فروش تانک اصفهان افزود: اگر مردم قصد دارند برای مصارف خوراکی خود تانک خریداری کنند به سراغ تانک های گالوانیزه بروند چون این تانک ها بسیار مرغوب تر از تانک های pvc هستند.

وی تصریح کرد: تانک های تک لایه و دولایه کیفیت مناسبی ندارند اما تانک های سه و چهار لایه دارای کیفیت بهتری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد