صاحب نیوز

امام-جمعه-بادرود

امام جمعه بادرود:

ادامه دهندگان خط فتنه ۸۸ یاغی و خائن به نظام و انقلاب اند/ پیام ۱۷۵ غواص شهید ایستادگی با دست بسته است

حجت الاسلام قاسمی گفت: کسانی که بعد از تبیین های مکرر رهبر معظم انقلاب در سال ۸۸ خط فتنه را ادامه دادند از نظر شرعی حکم باغی بر آن ها اطلاق شده و خائن به نظام و انقلاب شمرده می شوند.

کدخبر: 241748
۱۳۹۴/۰۳/۲۹ @ ۱۷:۵۳

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نطنزنا، امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: خدا را شاکریم که بار دیگر توفیق درک و بهره مندی از برکات و فیوضات این ماه بزرگ را به ما عطا کرده است.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی به فرازی از دعای امام سجاد (ع) در صحیفه سجادیه اشاره کرد که ایشان فرمودند ” خدایا اول توفیق درک و معرفت و بعد توفیق تجلیل و تکریم این ماه را برای ما قرار بده”.

وی به نام های مختلف ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: ماه مبارک بیش از ۵۰ نام دارد که هر نامی ناظر بر یک حقیقت است و تنها راه رسیدن به یکایک این حقایق گناه نکردن در این ماه مبارک و بندگی خداست.

خطیب جمعه بادرود در ادامه سخنان خود به تاثیر بی چون و چرای رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب بر حفظ اقتدار نظام اشاره کرد و گفت: خطبه های شیوا و دلنشین معظم له در ۲۹ خرداد ۸۸ حق را برای ملت ایران روشن ساخت.

وی با تاکید بر اینکه خطبه های رهبری در این روز مصداق بارز اثرگذاری ولایت فقیه بر خط انقلاب و عدم عقب نشینی از مواضع اسلامی و انقلابی مردم بود اظهار کرد: کسانی که بعد از این، خط فتنه را ادامه دادند از نظر شرعی حکم باغی بر آن ها اطلاق شده و خائن به نظام و انقلاب شمرده می شوند.

حجت الاسلام قاسمی در ادامه به مراسم پر شکوه تشییع شهدای غواص اشاره و تصریح کرد: این حرکت خود جوش و حماسی ملت ایران که با پیام رهبر معظم انقلاب همراه بود نشانگر رساندن صدای مظلومیت این شهدا و دیگر شهدای انقلاب به گوش جهانیان بود.

وی ادامه داد: تسلیم نشدن با دست بسته پیام دیگر شهدا به ملت ایران بود؛ ملت ایران و مسئولان نظام باید بر این باور باشند که اگر شهدای عزیز ما نبودند الان ما در این جایگاه نبودیم پس ما هم می توانیم با دست باز فریاد مرگ بر آمریکا و استکبار ستیزی را سر دهیم تا همچنان عزت و اقتدار نظام و انقلاب با حفظ استقلال طلبی محفوظ بماند.

امام جمعه بادرود تاکید کرد: تشییع شهدای غواص در چنین زمان حساسی عنایت ویژه پروردگار بزرگ بر ملت و مسئولان است چرا که آنها در این لحظه نیاز مردم و مسئولان به مقاومت و حفظ آرمان های نظام و انقلاب نشان دادند با دست بسته نیز می شود ایستادگی کرد و ضمن حراست از ارزش های اسلامی به زیاده خواهی های استکبار «نه بزرگ» گفت.