صفحه اصلی » اجتماعی » شهر » محمد امین جمالی با رای شورا، شهردار گلپایگان شد

محمد امین جمالی با رای شورا، شهردار گلپایگان شد

در جلسه ای که امروز با حضور اعضا شورا شهر برگزار شد، محمد امین جمالی به عنوان شهردار شهر گلپایگان انخاب شد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۱۳ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا: محمد امین جمالی با کسب شش رای از اعضا شورای شهر گلپایگان به سمت شهردار منصوب شد.

رئیس شورای شهر گلپایگان گفت: در جلسه ای که امروز با حضور اعضا شورا شهر برگزار شد، محمد امین جمالی به عنوان شهردار شهر گلپایگان انخاب شد.

علی فیروزی عنوان کرد: 26 نفر رزومه خود را برای کسب این جایگاه ارائه دادند که شش نفر قبل از دعوت شدن به شورا انصراف دادند.

وی افزود: در مورد طرح های 20 نفر باقی مانده تحقیقات و بررسی های لازم صورت گرفت که طبق نظر همکاران 4 نفر به دوره دوم راه یافتند.

رئیس شورای شهر گلپایگان تصریح کرد: نهایتا امروز با بررسی های صورت گرفته و کسب شش رای محمد امین جمالی  بهترین گزینه اعلام شد و نتیجه به کمیته انطباق ارسال شد که این کمیته جهت بررسی نامزد انتخاب شده ۱۴ روز فرصت دارد تا نتیجه را گزارش دهد و چنانچه موارد مطابق قانون باشد حکم شهردار از طریق استاندار اعطا خواهد شد.

محمدامین جمالی دارای مدرک لیسانس در رشته معماری و کارشناسی ارشد رشته عمران در مرحله نهایی دفاع از پایان نامه  می باشد و همچنین وی دارای ۱۴ سال سابقه کار اجرایی در شهرداری است که به مدت ۵ سال معاونت عمرانی شهرداری نطنز ، ۴ سال مدیر شهرسازی شهرداری گلپایگان ، و از سال ۱۳۹۱ تابحال نیز مسئول عمرانی شهرداری بهارستان می باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد