صاحب نیوز

مدل فتنه انتخاباتی دشمن آشکار شده / ملت نظام را فدای گرانی نمی‌کنند

یکی از کارشناسان مسائل سیاسی سپاه الغدیر یزد گفت: مدل‌های مختلف دشمنان نظام برای انتخابات خرداد آینده آشکار شده و زوایای آن برای مردم تشریح می‌شود.

کدخبر: 2426
تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۲/۱۱ @ ۱۴:۰۳


 

 به گزارش صاحب نیوز به نقل از فارس، علی هژبری در نشست سیاسی سر گروه‌های طرح صالحین در شهرستان بافق با اشاره به جایگاه عوام و خواص از نظر مقام معظم رهبری اظهار داشت: ویژگی این قشر از جامعه به سواد آنها بستگی ندارد و آگاهی جامعه در مورد ویژگی‌های عوام و خواص می‌تواند تاثیر به سزایی در عملکرد و روشنفکری جامعه و برخورد با مسائل سیاسی روز کشور و جهان داشته باشد.

هژبری بیان کرد: ویژگی عوام از نظر مقام معظم رهبری، نداشتن قدرت تحلیل و عدم آگاهی تشخیص جبهه حق و باطل و درک نکردن موقعیت و تابع احساسات و عواطف بودن و درک نکردن رفتار پیچیده دشمن است.

وی، ویژگی بارز خواص را بالعکس عوام عنوان کرد و افزود: خواص  با تشخیص به موقع و قدرت تحلیل و با برنامه و نقشه عمل کردن و درک و فهم موقعیت و قدرت تحلیل، از ضربه زدن دشمن به پیکر جامعه اسلامی جلوگیری می‌کنند.

این کارشناس سیاسی همچنین با اشاره به فتنه سال 88 افزود: رمز فتنه 88 تقلب و شورش اشرافیت و جمهوریت بود اما مردم  با بصیرت، دیوار فتنه را شکستند و برگ زرین دیگری بر تاریخ انتخابات جمهوری اسلامی گذاشتند.

هژبری با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای انتخابات آینده تصریح کرد: تحریم فلج‌کننده دشمن بر ملت ایران، یکی از فتنه‌ها و برنامه ریزی‌های دشمن برای انتخابات آینده است که قشر متوسط و ضعیف جامعه را در بر می‌گیرد و باعث تحریک مردم و ملت ایران می‌شود تا ملت را از نظام جدا کنند.

وی تصریح کرد: ملت عاشورایی ایران، نظام را فدای گرانی‌ها نمی‌کنند همانطور که در 22 بهمن به دشمن نشان دادند همیشه در صحنه حضور دارند.

هژبری همچنین با اشاره به مدل‌های مختلف فتنه دشمن افزود: مدل قبل از انتخابات یعنی انتخابات آزاد و بلوا و آشوب و حین انتخابات که به تاخیر انداختن انتخابات را دنبال می‌کند و مدل بعد از انتخابات که همانند فتنه 88 آشوب را حتی به شهرهای کوچک می‌کشانند، مدل‌هایی است که دشمنان آن را ترسیم می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران با تجربه‌ای که دارد، طرفندهای دشمن را شناخته و با اطاعت از ولایت و با فاصله گرفتن از کسانی که از ولایت پیروی نمی‌کنند، همچون همیشه بصیرت خود را به رخ جهانیان می‌کشانند.