صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » دکتر صبوحی مدیریت شبکه بهداشت سمیرم را بر عهده گرفت

دکتر صبوحی مدیریت شبکه بهداشت سمیرم را بر عهده گرفت

دکتر علی اصغر صبوحی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان سمیرم در دوره جدید را بر عهده گرفت.

تاریخ انتشار: ۱۹:۱۶ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سمنا، وی که پیش از این در سمت مدیریت شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر و بویین میاندشت فعالیت می کرد با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مسوولیت جدید شبکه بهداشت سمیرم را عهده دار شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نشست تودیع و معارفه مدیران شبکه بهداشت سمیرم با اشاره به اختصاص ۸۰ میلیارد تومان اعتبار به وزارت بهداشت اظهار کرد: این اعتبار در بخش های مختلف درمان و بهداشت هزینه شد.

دکتر صدری افزود: سال ۸۹ اعتبار عمرانی این شهرستان تنها شش میلیون تومان بود اما در سال ۹۳ این اعتبار به ۶۰۰میلیون تومان رسید.

وی درباره تغییر مدیران در این شهرستان هم گفت: طرح برخی مسائل حاشیه ای در قالب طومار و نامه نگاری به نفع شهرستان نیست.

وی تاکید کرد: زمانی که وزیر بعنوان نماینده دولت به منطقه آمد باید منطقی مشکلات را با وی در میان گذاشت نه اینکه با سر و صدا حرفی را به کرس نشاند.

صدری با بیان اینکه وزیر بهداشت در شهرضا سه دقیقه صحبت کرد و هشت میلیارد تومان اعتبار تخصیص داد ادامه داد: حمایت از مدیر با آگاهی و برای منفعت منطقه نتیجه بخش است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: باید اگر مدیر مشکلی دارد ابتدا به خود مدیر گوشزد کرد و سپس مسوولان امر مرتبط در شهرستان و استان را در جریان گذاشت.

وی بیان کرد : کارکنان و کادر شبکه بهداشت باید در خدمت به مردم در زمینه بهداشت و درمان   یار و همراه هم باشند و از مسائل حاشیه ایی بپرهیزند.

معاون فرماندار سمیرم نیز در ادامه افزود: انتظار مردم در بخش بهداشت و درمان با وجود همه خدمات خوب انجام شده بیشتر از این ها است.

محمدرضا عسگریان خاطر نشان کرد: باید تعادل ارباب رجوع در خانه های بهداشت ایجاد شود و شاهد این نباشیم که در برخی مراکز با شلوغی و ازدحام مراجعه کننده و در برخی دیگر مراجعان محدودی داشته باشیم.

وی با ابلاغ پیام فرماندار سمیرم که در جلسه حضور نداشت ادامه داد: حرکت در مسیر سیاست های دولت تدبیر و امید خواسته محوری آقای فرماندار است.

به گفته این مسوول، تقویت خانه های بهداشت سمیرم نیز خواسته دیگر وی بود که در اینجا مطرح می شود.

بر اساس این خبر، دکتر علی اصغر صبوحی که سابق بر این در شهرستان های فریدن و بویین میاندشت مدیریت شبکه بهداشت را عهده دار بود با قرائت حکم خود از طرف رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان بعنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان سمیرم معرفی شد.

در این نشست از چهار سال و نیم خدمت دکتر خاکباز در سمت مدیریت شبکه بهداشت و درمان این شهرستان تقدیر و قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد