صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » سواحل مدیترانه خط مقدم ما در درگیری با دشمن است

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان:

سواحل مدیترانه خط مقدم ما در درگیری با دشمن است

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج)گفت:امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به پاس خون شهدا و در لوای 36 سال مقاومت مردم به جایی رسیده‌ است که ابرقدرتهای جهان از عمق نفوذ ایران دردنیا بالاخص در کشور های منطقه هراس دارند.

تاریخ انتشار: ۱۹:۲۶ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱

به گزارش صاحب نیوز به نقل از لنجانا،صبح امروز با حضور جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) آیین تودیع و معرفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان برگزار گردید.

سردار فداء با یادآوری 23 هزار شهید استان اصفهان و 775 شهید شهرستان لنجان افزود:فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین صبر و استقامت،ظرفیتی را در این استان و بخصوص در این خطه فراهم نموده واخیرا هم شاهد بودیم که حضور بموقع 270 شهید گمنام و غواص باعث موج جدیدی در کشور شده و باعث یاس و ناامیدی دشمنان کور دل نظام شد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) با بیان اینکه قدرت و نفوذ ایران اسلامی دشمن را آشفته کرده است،گفت:امروزه با صادر شدن انقلاب اسلامی توسط جمهوری اسلامی ایران به کشورهای منطقه،مرزهای جغرافیایی ایران وسیع تر شده و در حال حاضر سواحل مدیترانه خط مقدم ما در درگیری با دشمن است.

سردار فداء شهدای قبل از انقلاب را از گمنام‌ترین شهدای کشور برشمرد و افزود:این شهدا پیش از چشیدن طعم نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا کردند و حتی برخی از این شهدا حضرت امام(ره) در آن زمان ندیدند ولی برای شکل‌گیری نظام اسلامی جان خود را فدا کرده و دعوت حق لبیک گفتند.

وی حملات وحشیانه عربستان علیه یمن را محکوم کرد و افزود:کشور یمن در ماه حرام مورد تهاجم همه جانبه آل سعود قرار گرفته و علارغم همه ی فشارهایی که این کشور متحمل میشود حزب انصار الله به شرطی با همایشات آتش بس در این کشور موافقت کرده که ایران در آن مذاکرات حضور یابد و این عمق نفوذ محبت و قدرت ایران در کشور یمن را نشان میدهد.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) از نیاز دارویی و مواد غذایی مردم یمن خبر داد و اضافه کرد:مردم یمن نیازی به سلاح و تجهیزات ندارند چراکه بیش از 50 میلیون اسلحه و مهمات در دست مردم یمن وجود دارد،در حالی که این کشور بالغ بر 25 میلیون جمعیت دارد.

سردار فداء با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری گفت:در سال‌های گذشته تمام نام‌گذاری‌ها مناسبت‌های اقتصادی داشت و یکی از دلایل اصلی انتخاب این شعار از سوی رهبر معظم انقلاب در راستای ایجاد وحدت در کشور برای مقابله با توطئه استکبار جهانی برای برهم زدن وحدت داخلی ایران بود و در چنین شرایطی چند صدایی از بین مسئولین زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 + 1 =