صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » شئونات مسافران روستایی باید حفظ شود

شئونات مسافران روستایی باید حفظ شود

فرماندار فریدن: باید با ایجاد امکانات رفاهی مناسب شئونات مسافران روستائی حفظ شود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۵۷ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۳

به گزارش  صاحب نیوز به نقل از پایگاه تحلیلی خبری فریدن، جلسه شورای ترافیک شهرستان فریدن با حضور اعضاء و مدیران دستگاه های ذیربط در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه فرماندار فریدن با تاکید بر همیاری همه اعضای شوراء جهت تاثیرگذاری بیشتر،رسیدگی و ساماندهی به وضعیت ایستگاه مسافربری روستایی شهرستان را خواستار شد و گفت: باید با ایجاد امکانات رفاهی مناسب شئونات مسافران روستائی حفظ شود.

در ادامه محسنی شهردار داران اقدامات انجام شده جهت انتقال ایستگاه مینی بوس ها به خارج از منطقه شهری را یادآور شد و خاطرنشان کرد: از طریق کمسیون ماده 5 پی گیر زمین برای این جابه جایی هستیم و امیدواریم که بحث کاربری و تبدیل مغازه ها به دفترکار و سرویس های بهداشتی زودتر صورت گیرد.

دادستان شهرستان فریدن با بیان این که قانون اجازه فعالیت به وسایل نقلیه شخصی جهت حمل و نقل مسافر را در مسیرهای برون شهری نداده است، پیگیری سریع جهت بررسی سوابق مسافربران شخصی و ساماندهی آن ها را خواستار شد.

در ادامه اعضای شورا پس از مرور روند پیشرفت اجرایی مصوبات قبلی، درخواست ها وپیشنهادات جدید را بررسی نمودند.

گفتنی است تعیین تکلیف وضعیت مسافربران شخصی ترمینال، عملیاتی شدن گشت تاکسیرانی ،ایجاد دفاتر حمل و نقل مسافربری روستایی، احداث تقاطع در بلوار پرستار و خیابان شهید مطهری داران، ایمن سازی مسیر مدارس از طریق نصب سرعت گیر، ساماندهی بلوار آشجرد و دانشگاه و برنامه ریزی جهت نصب پل های فلزی جهت دفع آب های سطحی شهر داران از مهم ترین مصوبات این جلسه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد