صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » بیانات رهبر معظم انقلاب دندان طمع دشمن را کند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:

بیانات رهبر معظم انقلاب دندان طمع دشمن را کند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بیانات رهبر معظم انقلاب را باعث کنده شدن دندان طمع دشمن دانست و خاطرنشان کرد: اگر چه در یک جنگ نابرابر روانی با دشمن قرار داریم اما به هیچ وجه زیر بار هر آنچه 1+5 بخواهد نمی رویم.

تاریخ انتشار: ۰۹:۳۳ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۰

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: حمایت رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده قدرت آن ها را بالا برد.

حجت الاسلام احمد سالک کاشانی رهبر معظم انقلاب را نعمت بزرگی برای جهان تشیع، اسلام و بشریت خواند و گفت: خدا را به وجود امام خامنه ای که ذخیره و هدیه ی الهی هستند شکر می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه عمق بصیرت، فراست و حکمت رهبر فرزانه ی انقلاب دنیای استکبار را به تعجب وا داشته است افزود: حتی دشمنان ایشان به مدیریت قوی ایشان اذعان کرده اند.

این نماینده مردم اصفهان در مجلس به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در موضوع مذاکرات هسته ای اشاره و اظهار کرد: ایشان بدون اینکه مسائل عمومی و خصوصی در این مورد را مطرح کنند، با صراحت با مردم سخن گفتند که صدق درونی و اخلاص یک رهبر عادل را نشان می دهد.

وی ادامه داد: معظم له تیم مذاکره کننده هسته ای را با چهار کلید واژه ی «امین»، «غیور»، «شجاع» و «متدین» توصیف کردند که مایه ی دلگرمی و قدرت آن ها مقابل 6 ابرقدرتی است که نه تنها تلاش می کنند قدرت هسته ای ما بلکه نظام و ستون خیمه ی اسلام یعنی ولایت فقیه را از بین ببرند.

حجت الاسلام سالک ضمن تاکید بر اینکه لغو تحریم ها باید در اجرای تعهدات لحاظ شود تصریح کرد: تحریم های اقتصادی، مالی و بانکی باید فورا و هنگام امضای موافقت نامه لغو شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بیانات رهبر معظم انقلاب را باعث کنده شدن دندان طمع دشمن دانست و خاطرنشان کرد: اگر چه در یک جنگ نابرابر روانی با دشمن قرار داریم اما به هیچ وجه زیر بار هر آنچه 1+5 بخواهد نمی رویم.

حجت الاسلام سالک در ادامه تصریح کرد: از منظر اعتقادی نیز نباید زیر بار کفر و طاغوت برویم چرا که اسلام بر همه ی ادیان ابراهیمی و دیگر مکاتب جهان برتری دارد.

وی افزود: دشمن قصد دارد با تسلیم کردن جمهوری اسلامی به عنوان ام القرای جهان اسلام در دیگر کشورهای اسلامی که آرام آرام در فضای بیداری اسلامی روی پای خود می ایستند ایجاد یاس کرده و ناامیدی کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تاکید بر اینکه به هیچ وجه نباید اقتدار جمهوری اسلامی شکسته شود، گفت: با بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب مطمئن هستیم اگر توافقی صورت بگیرد با عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و شکست آمریکا همراه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد