صفحه اصلی » اجتماعی » حراج بین‌المللی هدایای رئیس‌جمهور فردا در کاخ سعد‌آباد برگزار می‌شو

حراج بین‌المللی هدایای رئیس‌جمهور فردا در کاخ سعد‌آباد برگزار می‌شو

دبیر مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور از برگزاری حراج بین‌المللی هدایای رئیس‌جمهور به نفع مددجویان و معلولان بهزیستی خبر داد و گفت: این مراسم فردا با حضور خیّرین در کاخ سعدآباد برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۴ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز محمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به برگزاری مرحله دوم فروش خیریه هدایای رئیس جمهور به نفع مددجویان و معلولان بهزیستی، اظهارداشت: در مرحله اول حدود 22 قلم از هدایای رئیس جمهور توسط خیرین خریداری شد که مبلغ آن در اختیار سازمان بهزیستی و بخش مسکن قرار گفت.

وی تصریح کرد: در مرحله اول از فروش 22 قلم هدیه رئیس جمهور حدود 430 میلیون تومان در اختیار سازمان بهزیستی قرار گرفت که بخشی از این پول در زمینه درمان و بخشی دیگر در بخش مسکن معلولان هزینه شد.

 نصیری ادامه داد: در مرحله دوم حدود 30 قلم دیگر از هدایای رئیس جمهور در حراج بین‌المللی به فروش می‌رسد.

دبیر مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور افزود: عواید حاصل از فروش هدایای رئیس جمهور طبق مرحله اول در تأمین سهم آورده معلولان در بخش نهضت تامین مسکن مددجویان هزینه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دومین مرحله فروش هدایای رئیس جمهور فردا(دوشنبه) با حضور خیرین و نیکوکاران در مجموعه کاخ سعدآباد برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، در اواخر سال 90، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور کشورمان حدود 52 قلم از هدایای که در سفرهای داخلی و خارجی به وی و همسرش داده بودند را در اخیار سازمان بهزیستی قرار داد تا عواید فروش از این هدایا صرف هزینه‌های مسکن معلولان و مددجویان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 4 =