صفحه اصلی » سیاسی » احمدی‌نژاد کشتار شیعیان در پاکستان را محکوم و خواستار برخورد با عاملان آن شد

احمدی‌نژاد کشتار شیعیان در پاکستان را محکوم و خواستار برخورد با عاملان آن شد

ریس جمهور در پیامی ضمن تسلیت کشتار شیعیان پاکستانی همه گروه ها و مذاهب اسلامی را به اتحاد و یکپارچگی و پرهیز از هرگونه تفرقه که خواست دشمنان است، دعوت کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۵ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود احمدی نژاد ریس جمهور کشورمان در پیامی ضمن تسلیت کشتار شیعیان پاکستانی، همه گروه‌ها و مذاهب اسلامی را به اتحاد و یکپارچگی و پرهیز از هرگونه تفرقه که خواست دشمنان است، دعوت کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

واقعه کشتار بیرحمانه مسلمانان بیگناه در پاکستان به دست مزدوران صهیونیست و استکبار جهانی، بار دیگر موجب رنجش خاطر همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان گردید.

بی تردید چنین حرکتهای ددمنشانه که ریشه در اسلام ستیزی و تفرقه افکنی در صفوف بهم پیوسته امت اسلامی دارد، برآمده از ذهنیت متحجر و مغایر با روح معنویت، اخلاق و جوانمردی کسانی است که با زیر پا گذاشتن همه اصول انسانی درصدد تحقق اهداف شوم خود هستند.

یقینا این اقدامات بی حاصل، همچون لکه ننگی بر تارک تاریخ بشریت، برای همیشه باقی خواهند ماند.

مع الاسف این مزدوران خبیث که دست خائن و تجاوزگر خود را از آستین ایمان دروغین بیرون آورده و با تشبث به ترور و وحشت و در نهایت رذالت و دنائت، دست به کشتار بیرحمانه شیعیان این کشور زده اند، هدفی جز ایجاد شکاف بین مذاهب اسلامی و تضعیف روحیه دوستی و برادری میان آنان ندارند.

اینجانب با عرض تسلیت این فاجعه دردناک به ساحت مقدس یگانه منجی عالم بشریت، حضرت ولی عصر (عج) و آرزوی علو درجات برای شهدای مظلوم، ضمن دعوت آحاد مسلمانان و همه گروه ها و مذاهب اسلامی به اتحاد و یکپارچگی و پرهیز از هرگونه تفرقه که خواست دشمنان اسلام است، این جنایت آشکار را به شدت محکوم نموده، از تمامی مجامع بین المللی و بالاخص، دولت محترم پاکستان قویا می خواهم تا با شناسایی منشا اصلی این جنایات و برخورد با عاملان آن، از تکرار چنین جنایات کور جلوگیری نموده و مرتکبین آن را بسزای اعمال خود برسانند.

محمود احمدی نژاد

رییس جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

نه + پنج =