صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » روز قدس تجلی اراده مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است+ مسیرهای راهپیمایی

رئیس شورای تبلیغات اسلامی نطنز:

روز قدس تجلی اراده مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین است+ مسیرهای راهپیمایی

روز قدس به عنوان روز تجلی اراده و خواست مسلمانان و آزادگان جهان در کوتاه شدن دست رژیم متجاوز صهیونیستی و هم پیمانان او از سرزمین‌های مسلمانان است.

تاریخ انتشار: ۰۸:۲۱ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نطنزنا، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان نطنز در گفتگو با نطنزنا اظهار کرد: ۱۹ تیر ماه سال جاری مصادف با ۲۳ ماه مبارک رمضان روز جهانی قدس است.

محمد زکی زاده از این روز به عنوان روز تجلی اراده و خواست مسلمانان و آزادگان جهان در کوتاه شدن دست رژیم متجاوز صهیونیستی و هم پیمانان او از سرزمین‌های مسلمانان یاد کرد.

وی افزود: رژیم صهیونیستی بزرگترین ناقض حقوق بشر در جهان و بزرگترین دشمن اسلام و مسلمین است و مسلمانان جهان نباید در مقابل این جنایات سکوت کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نطنز تاکید کرد: امسال روز جهانی قدس باید نمادی برای اعتراض مسلمانان جهان علیه جنایات آل‌سعود نسبت به مردم یمن نیز باشد.

وی از همه آحاد امت اسلامی بویژه مردم مومن، روزه دار، ولایی و با بصیرت شهرستان نطنز دعوت کرد تا با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، با فریاد مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر آل سعود از مردم مظلوم فلسطین و یمن حمایت کنند.

زکی زاده مسیرهای حرکت راهپیمایی روز قدس در سطح شهرستان را به شرح ذیل اعلام کرد.

۱- شهر نطنز از مقابل حسینه ارشاد علیاء – خیابان مالک اشتر – میدان امام خمینی (ره) – خیابان امام خمینی (ره) – میدان ۱۷ شهریور – خیابان ۱۷ شهریور – مصلی نماز جمعه – ساعت ۱۱:۳۰ صبح
۲- شهر بادرود از مقابل مدرسه ۱۷ شهریور – خیابان امام خمینی (ره) – میدان امام حسین (ع)  به طرف مصلی نماز جمعه – ساعت ۱۲ صبح

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد