صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » تاکید هنرمندان اصفهانی بر حضور در راهپیمایی روز قدس

تاکید هنرمندان اصفهانی بر حضور در راهپیمایی روز قدس

با فرارسیدن روز جهانی قدس، هنرمندان هم همصدا با سایر مسلمانان و مردم ایرانف آمادگی خومد را برای شرکت در راهپیمایی این روز اعلام کردند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۱ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۸

به گزارش صاحب نیوز به نقل از پایگاه خبری هنرنا، با فرارسیدن روز جهانی قدس، هنرمندان هم همصدا با سایر مسلمانان و مردم ایران، آمادگی خود را برای شرکت در این راهپیمایی اعلام کردند.

تورج نحوی، از اساتید موسیقی اصفهان در گفتگو با خبرنگار هنرنا گفت: هنرمندان می توانند بیان کننده عواطف انسانی در بین کلیه گروههای مردمی باشند.

وی گفت: وظیفه هنرمندان این است که با هنر خود، چهره پلید رژیم سفاک صهیونیستی  و ولد نامشروع آنها، داعش خبیث را به دنیا نشان دهند .و بگویند این رژیم به هیچ چیزی پایبند نیست.

نحوی همچنین با اعلام حضور خود و هنرجویان موسسه موسیقی اش در راهپیمایی روز قدس گفت: شرکت در این راهپیمایی وظیفه همگانی است و مسلمانان باید در این روز وحدت خود را به دنیا نشان دهند.

همچنین علیرضا اسلامی فر، فعال فرهنگی و هنری و مسئول کانون  هنرمندان شهرستان مبارکه، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: آزادی قدس شریف، آرمان خدشه ناپذیر انقلاب اسلامی و امت مسلمان است. و بر این اساس، روز قدس، روز الهام بخش و امید آفرین برای تمامی مبارزین این راه و به ویژه جریان مقاومت اسلامی فلسطین ، در سرزمین های اشغالی به شمار می آید. و به هیچ وجه تحت تاثیر دیگر مسائل نباید کم رنگ شود.

وی همچنین گفت: همگرایی نظام سلطه با محوریت آمریکا، صهیونیسم بین الملل با محوریت رژیم غاصب اسرائیل و ارتجاع عربی با محوریت عربستان سعودی، برای فتنه انگیزی در جهان اسلام از، طریق راه انداختن گروههای تکفیری و راه انداختن جنگ های مذهبی و قومی و تجهیز گروههای تکفیری، با هدف تامین امنیت رژیم صهیونیستی و به حاشیه راندن قضیه فلسطین، به عنوان موضوع اصلی جهان اسلام محکوم به شکست است.

اسلامی فر همچنین گفت: فلسطین همچنان موضوع اصلی جهان اسلام است و تمامی آزادی خواهان و مسلمنانان آگاه به ویژه در جهان اسلامف به مبارزه با رژیم صهیونیستی و حامیانش تا رهایی قدس شریف ادامه خواهد داد.

وی حضور هنرمندان شهرستان مبارکه در راهپیمایی روز قدس را  وظیفه ای دینی خواند و بر برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسم تاکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

10 − 6 =