رحمانی-248x158
۱۴:۲۰ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۸

فرماندار تیران و کرون؛

مردم در روز قدس، خواستار مقاومت ملت مظلوم فلسطین هستند

مردم روزه دار با حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس، انزجار خود را به عنوان تبری جستن از ظالم اعلام خواهند کرد.

به گزارش  صاحب نیوز به نقل از سفیر تیران و کرون   فرماندار شهرستان گفت: ملت ایران با شرکت در راهپیمایی روز قدس، خواستار مقاومت مردم همیشه مبارز فلسطین در مقابل زورگویان جهان هستند، چرا که خداوند وعده ی پیروزی را به مقاومت کنندگان داده است.
علی رحمانی در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به اهمیت راهپیمایی مردم در روز قدس، اظهار کرد: هدف امام خمینی ( ره) از نامیدن آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به نام روز قدس، متوجه کردن تمام مسلمانان جهان به اهمیت فلسطین و قدس شریف است.
وی ضمن بیان تاثیر نامگذاری این روز توسط امام خمینی (ره)، تصریح کرد: در این روز، مسلمانان کل جهان متوجه مظلومیت مردم فلسطین می شوند و با راهپیمایی پرشور خود، از مردم مظلوم حمایت می کنند.
فرماندار شهرستان پیام راهپیمایی روز قدس را حمایت از مظلومین فلسطین دانست و گفت: تعداد زیادی از مردم فلسطین در اثر جنایات رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند که نبای ددر مقابل این جنایات سکوت کرد.
رحمانی شرکت در راهپیمایی روز قدس را فریضه ی الهی دانست و اذعان کرد: مردم روزه دار با حضور پر شور، انزجار خود را به عنوان تبری جستن از ظالم اعلام خواهند کرد.