احمدی-سپاه2-248x158
۱۷:۴۵ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۱۸

حجت الاسلام احمدی؛

روز قدس، روز بیداری جهانی علیه صهیونیسم بین المللی است

در جمعه ی آخر ماه مبارک رمضان با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر صهیونیست و مرگ بر سازش کار، با حضور در راهپیمایی روز قدس، ضمن اعلام برائت و انزجار از صهیونیت غاصب، حمایت های خود را از آرمان قدس شریف اعلام می داریم.

به گزارش صاحب نیوز به نقل از سفیر تیران و کرون – حجت الاسلام احمدی/ روز قدس، روز عزت و سربلندی فلسطین مقاوم و مظلوم با گام های استوار در جهت زیر کشیدن قدرت و ابهت پوشالی مستکبران عالم فرا می رسد.

در چنین شرایطی که در دنیای اسلام و ملت های بیدار و آزاده ی جهان، برای تجلیل از قدس شریف و حمایت از حق غضب شده ی فلسطین مظلوم اعلام آمادگی نمودند، آن طرف با توطئه ی مزدورانه ی خود بساطی را به اسم مذاکره و سازش پهن نمودند.
کدام سازش؟ سازش بر سر خون شهدای غزه و یمن؟ سازش بر سر آرمان های از دست رفته؟ سازش بر سر خانه و سرپناه های ویران شده؟ آن هم در شرایطی که صدای شکستن استخوان های صهیونیست بین المللی از درو و دیوار های تلاویو به گوش عالمیان می رسد.
برادران و خواهران مسلمان بیدار باشید…
به هوش باشید و با حضور گسترده ی خودتان در این روز با عظمت به جهانیان ثابت کنید که قدس و آرمان های فلسطین مظلوم با گوشت و پوست ما عجین شده است و هیچ توطئه و نیرنگی نمی تواند ما مسلمانان را از آرمان های فلسطین و قدس شریف جدا کند چرا که به فرموده معمار بزگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) قدس پاره تن اسلام است
تمام دشمنان قسم خورده ی عالم به خصوص صهیونسم بین المللی در جهت ضربه زدن به اسلام و مسلمین از هیچ تلاشی فرو نمی گذارند.
به حول قوه الهی در جمعه ی آخر ماه مبارک رمضان با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل  و مرگ بر صهیونیست و مرگ بر سازش کار، با حضور در راهپیمایی روز قدس، ضمن اعلام برائت و انزجار از صهیونیت غاصب، حمایت های خود را از آرمان قدس شریف اعلام می داریم.