صفحه اصلی » استان اصفهان » اصفهان » بدون بودجه نمی ‌توان کاری در هیئت‌ های ورزشی انجام داد

گلایه رئیس هیئت ورزش های رزمی استان اصفهان:

بدون بودجه نمی ‌توان کاری در هیئت‌ های ورزشی انجام داد

رئیس هیئت ورزش های رزمی استان اصفهان گفت: بدون پول نمی توان کاری در هیئت های ورزشی انجام داد و نبود منابع مالی فشارهای زیادی به هیئت ها وارد کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ - سه شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۲۶

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، علیرضا ابن یمین با اشاره به مشکلات مالی هیئت ورزش های رزمی استان اصفهان اظهار کرد: هیئت ورزش‌ های رزمی استان اصفهان 51 سبک مختلف و 12 هزار ورزشکار را زیر نظر دارد و مدیریت این هیئت کار بسیار دشواری است که با توجه به محدودیت های مالی دشوار تر هم می شود.

وی ادامه داد: به غیر از هزینه های جاری هیئت، شرکت در مسابقات ورزشی و اعزام ورزشکاران به رقابت های مختلف و همچنین تجلیل از ورزشکاران برتر هزینه های زیادی را در بر دارد.

رئیس هیئت ورزش های رزمی استان اصفهان ادامه داد: زمانی که هیئت ورزش های رزمی را در اختیار گرفتم، رتبه هیئت در کشور 21 و در استان 51 بود اما پس از گذشت چهار سال در حال حاضر رتبه دوم هیئت کشوری را در اختیار داشته و جز 5 هئیت برتر استان اصفهان هستیم.

وی با بیان اینکه تمایلی برای ریاست دوباره در هیئت ورزش‌های رزمی استان اصفهان ندارد، تصریح کرد: در هفته‌ های گذشته اصرارهای زیادی از سوی برخی از ورزشکاران و فعالان رشته‌ های رزمی صورت گرفته تا دوباره برای ریاست هیئت کاندیدا شوم اما به دلیل اینکه مشکلات مالی فشار زیادی را در سال‌های اخیر تحمل کردیم، به همین دلیل برای کاندیداتوری دوباره در هیئت مردد هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

2 × 4 =