6406-212x158
۱۷:۱۸ - جمعه ۱۳۹۴/۰۴/۱۹

امام جمعه رضوانشهر:

حمایت مردم از تیم هسته ای در روز قدس/ مسئولان تعطیلی بخشهای صنعتی رضوانشهر را جدی بگیرند

حجت الاسلام شیاسی گفت: مسئولان با افزایش سرمایه گذاری و رفع مشکلات صنعتگران رضوانشهر، زمینه های پیشرفت شهر را فراهم نمایند.

به گزارش  صاحب نیوز به نقل از سفیر تیران و کرون امام جمعه رضوانشهر با اشاره به مذاکرات هسته ای در روزهای اخیر، اظهار کرد: مردم در راهپیمایی روز قدس امسال، حمایت و تقویت تیم مذاکره کننده در چارچوب منویات رهبری و سیاست های نظام را اعلام نمودند چرا که نتیجه ی  مذاکرات هسته ای، تقویت اقتدار جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران را در بر خواهد داشت.

حجت الاسلام شیاسی در خطبه های نماز جمعه ی این هفته، ضمن تشکر از حضور پر شور مردم در  راهپیمایی روز قدس بیان کرد: روز قدس، روز فریاد بر سر اسرائیل، امریکا و آل سعود در محکوم کردن جنایات آنان نسبت به مردم مظلوم فلسطین و یمن است.

وی افشای دخالت مستقیم نظامیان و رژیم صهیونیستی در بمباران ملت یمن را یکی دیگر از اهداف راهپیمایی روز قدس عنوان کرد.

حجت الاسلام شیاسی افزود: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، نشان از شناخت و تکیه بر توانایی ها و ظرفیت های داخلی کشور است که تحت عنوان اقتصاد مقاومتی نام برده می شوذ.

وی ضمن بیان حملات اخیر به مردم مظلوم یمن اظهار کرد: این کشور بدون هیچ جرمی، هدف حملات آل سعود قرار گرفته و برخی مدافعان حقوق بشر در مقابل این جنایات سکوت کرده و حتی با این رژیم غاصب، همکاری می کنند.

امام جمعه رضوانشهر گفت:  امسال از روز قدس تا عید فطر، هفته ی همبستگی با مردم مظلوم یمن نامگذاری شده است.

حجت الاسلام شیاسی با اشاره به هفته ی فرهنگ مالیات بیان کرد: مالیات به صورت مستقیم و غیر مستتقیم از طرف دولت برای اداره ی کشور دریافت می شود و تفاوت آن با خمس در این است که خمس برای کمک به دین خدا صرف می شود.

وی با تاکید بر حفظ مشاغل ایجاد  شده در رضوانشهر افزود: مسئولان با افزایش سرمایه گذاری و رفع مشکلات صنعتگران رضوانشهر، زمینه های پیشرفت شهر را فراهم نمایند.

امام جمعه رضوانشهر با اشاره به بیستم تیرماه، روز جهانی جمعیت و هشدار نسبت به کاهش جمعیت در کشور اذعان کرد: رونق هر کشوری به نیروی جوان بر می گردد و لازم است مردم ایران اسلامی تهیدید کاهش جمعیت را جدی بگیرند.

حجت الاسلام شیاسی ضمن بیان اهمیت عفاف و حجاب در جامعه گفت: متاسفانه در برخی ادارت و واحد های صنفی، به کار افراد بدحجاب زودتر رسیدگی می شود که بی تفاوتی نسبت به این موضوع باعث ایجاد مشکلات زیادی در آینده نزدیک خواهند شد.

لازم به ذکر است نماز عید فطر در روز عید فطر ساعت ۸ صبح در مصلای بزرگ رضوانشهر برگزار می گردد.