safiretiran.ir (9)
۱۶:۱۹ - شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۲۰

صبح امروز:

آیین تودیع و معارفه معاون فرماندار شهرستان تیران و کرون برگزار شد

فرماندار تیران و کرون در این مراسم، ایجاد اشتغال را اولویت مهم شهرستان عنوان کرد که از جمله کارهای انجام شده در این زمینه ایجاد طرح بذر هیدریدی با اشتغال زایی بالای هزار نفر است.

به گزارش  صاحب نیوز به نقل از سفیر تیران و کرون  مراسم تودیع و معارفه ی معاون فرماندار شهرستان در جلسه ی شورای اداری امروز برگزار شد که روح الله شهبازی با بیش از سه سال سابقه ی خدمت تودیع و عبدالله بنهری برای این سمت معارفه شد.
نماینده مردم شهرستان در مجلس در این جلسه با تاکید بر اهمیت احترام به ارباب رجوع گفت: مسئولان دولتی به عنوان یک رزمنده نقش مهمی در پیشبرد اهداف جامعه اسلامی دارند که با رعایت اصل تکریم ارباب رجوع باید وظایف خود را به خوبی انجام دهند.
ابوالفضل ابوترابی افزود: اصل مهم اقتصاد مقاومتی ظرفیت خوبی را برای کشور ایجاد کرده که لازمه تحقق آن همدلی ک همکاری مسئولان دولت با مردم در همه امور است.

safiretiran.ir

وی با توصیه به صرفه جویی در حامل های انرژی به مسئولان و کارمندان ادارات شهرستان، تصریح کرد: باید استاندار جهانی صرفه جویی ابتدا در ادارات آغاز شود تا بتوان این فرهنگ را به خانواده و جامعه انتقال داد.

معاون سابق فرماندار شهرستان بیان کرد: بضاعت خدمتگزاری خود را مرهون لطف خدا و همدلی و همگرایی مسئولان شهرستان می دانم.
روح الله شهبازی اصل خدمتگزاری خود را بر مبنای تکریم ارباب رجوع دانست و گفت: مردم نیازمند احترام و تکریم هستند و باید این اصل به عنوان اولویت اول سرلوحه ی کار مسئولان دولتی قرار گیرد.
فرماندار شهرستان ضمن تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس و اشاره به مذاکرات اخیر هسته ای اظهار کرد: تیم مذاکره کننده ی هسته ای ایران به عنان سربازان جبهه ی اول مبارزه با استکبار تمام توان خود را برای پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی خواهند کرد.
علی رحمانی با بیان کاهش ۲۵درصدی اعتبارات شهرستان گفت: مدیران ادارات توجه به اقتصاد مقاومتی و اصل صرفه جویی را سرلوحه ی کار خود قرارا دهند.

safiretiran.ir (4)

وی ایجاد اشتغال را اولویت مهم شهرستان عنوان کرد که از جمله کارهای انجام شده در این زمینه ایجاد طرح بذر هیدریدی با اشتغال زایی بالای هزار نفر است.
در پایان مراسم ضمن تقدیر از زحمات روح الله شهبازی، حکم انتصاب عبدالله بنهری به عنوان معاون فرماندار شهرستان اعطا شد.

safiretiran.ir (3) safiretiran.ir (2) safiretiran.ir (1) safiretiran.ir (5) safiretiran.ir (6) safiretiran.ir (8) safiretiran.ir (7) safiretiran.ir (9) safiretiran.ir (10) safiretiran.ir (11)