صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » اصفهانی ها نگران تامین امنیت در روز عید فطر نباشند

با تمهیدات اندیشیده شده از سوی فرمانده انتظامی :

اصفهانی ها نگران تامین امنیت در روز عید فطر نباشند

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: فرماندهی انتظامی برای برقراری امنیت مراسم‌های عید فطر در سراسر استان اصفهان و همچنین حضور خیل گردشگران در تعطیلات پیش‌رو آمادگی کامل دارد.

تاریخ انتشار: ۱۶:۱۳ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۲۵

به گزارش صاحب نیوز، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبد‌الرضا آقاخانی با تبریک پیشا‌پیش عید سعید فطر به مردم استان اصفهان اظهار داشت: عید فطر، عید واقعی و حقیقی مسلمانان و پاداش یک ماه عبادت و بندگی به درگاه خالق هستی و سربلند بیرون آمدن از امتحان الهی و رها شدن از اسارت شیطان و نفس اماره است.

وی از ماه رمضان به عنوان تمرینی برای زندگی سالم و همزیستی بدون تنش و هنجار‌شکنی یاد کرد و افزود: یکی از نعمات بزرگ این ماه پربرکت کاهش چشمگیر جرائم در استان اصفهان بوده که امیدوار هستیم با ادامه فضای معنوی حاکم در زندگی مردم روند کاهش جرائم در ماه‌های دیگر نیز تداوم داشته باشد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به تعطیلات پیش‌رو تصریح کرد‌: با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود در تعطیلات پیش‌رو شاهد حجم زیادی از گردشگران و مسافرت‌ها از جای جای میهن عزیزمان باشیم، در همین راستا نیز برنامه‌ها و طرح‌های ویژه‌ای به اجرا گذاشته می‌شود تا هموطنان ما فضای امن و آرامی را در استان زیبای اصفهان تجربه کنند.

سردار آقاخانی گفت: تقویت گشت‌های انتظامی در سطح شهر، تقویت پلیس گردشگری، استفاده از نیروهای پلیس افتخاری در انتظام‌‌بخشی مراسم‌های نماز عید فطر و امنیت‌بخشی نقاط گردشگری استان اصفهان و همچنین کنترل تردد‌ها در جاده‌ها و برخورد با تخلفات حادثه‌ساز به عنوان بخشی از برنامه‌های این پلیس است.

وی خاطرنشان کرد: در تعطیلات پیش‌رو که از ایام ویژه سال به شمار می‌آیند، تمامی نیروهای پلیس‌راه به صورت آماده‌باش در‌آمده و با برخورد با هرگونه تخلف رانندگان حادثه‌ساز از جمله سرعت و سبقت غیر‌مجاز آمادگی دارند تا نسبت به امدادرسانی و ارائه تسهیلات و خدمات به رانندگانی که با نقص فنی خودرو مواجه شوند، اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × سه =