صفحه اصلی » اجتماعی » نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی شهرستان قدس تشدید می شود

نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی شهرستان قدس تشدید می شود

معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرمانداری قدس گفت:بمنظور کنترل بازار و جلوگیری از هرگونه تخلف، نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان در روزهای پایانی سال تشدید می شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از ایرنا: ˈرحمان علیزاده ˈ افزود: این طرح با حضور نمایندگان اداره های تعزیرات حکومتی، صنعت معدن و تجارت، شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مجمع امور صنفی و فرمانداری در حال انجام است.

وی اظهار کرد: حضور نماینده اداره تعزیرات حکومتی شهرستان در این طرح، سبب سرعت بخشیدن در روند رسیدگی به تخلف ها و برخورد قاطع با واحدهای صنفی متخلف شده است.

علیزاده گفت: در اجرای این طرح، بیش از 300 واحد صنفی شهرستان مورد بازرسی قرار گرفتند که حدود 40 پرونده به ارزش حدود 100 میلیون ریال تشکیل و برای صدور حکم به مراجع قضایی ارسال شده است.

معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرمانداری قدس اضافه کرد: کم فروشی، گران فروشی درج نکردن قیمت و رعایت نکردن اصول بهداشتی از مهمترین موارد تخلف این واحدهای صنفی است.

وی بیان کرد: اقدامهای مناسبی به منظور تنظیم بازار شب عید انجام شده است که از جمله آن می توان به برپایی نمایشگاه بهاره که تا روزهای پایانی سال دایر است اشاره کرد.

علیزاده از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی واحدهای صنفی سطح شهرستان، با شماره 124 تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش − یک =