صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » هدف استکبار تخریب تدریجی و انحراف انقلاب/ انتظارات نا به جای احمدی نژاد باعث ایجاد حاشیه ها بود

وزیر سابق اطلاعات؛

هدف استکبار تخریب تدریجی و انحراف انقلاب/ انتظارات نا به جای احمدی نژاد باعث ایجاد حاشیه ها بود

تلاش برای فرسایش ظرفیت های نظام در داخل و خارج، پیوند زدن مشکلات معیشتی به جهت گیری های سیاست خارجی، ارائه تفاسیر غلط از مکتب امام از روش های دیگر انحراف از اصول و فعالیت های دشمنان برای ضعیف کردن و انحراف نظام اسلامی است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۴/۲۹

به گزارش خبرنگار صاحب نیوز، وزیر سابق اطلاعات در مسجد جامع شهر درچه گفت: دشمن با وجود اینکه می داند که انقلاب ایران را یک شبه نمی توان سرنگون کرد اما 34 سال است برای براندازی نظام اسلامی تلاش می کند و دست و پا می زند.

حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی اظهار کرد: استکبار به جمع بندی رسیده که این نسل و نسل آینده برانقلاب محکم هستند بنا بر این سعی بر تخریب تدریجی از اصول انقلاب و آرمان های با فشار و کار بیشتر از این به بعد دارد.

وی با بیان انیکه وظیفه ایجاد درگیری های قومی ، قبیله ای و مذهبی در منطقه ما با سازمان اطلاعات و جاسوسی انگلستان است ادامه داد: رفتن سراغ خواص و منحرف کردن آنها از مسیر انقلاب اسلامی اولین راهبرد این سازمان است.

به گفته ورود و درگیری اراذل و اوباش به کف خیابان ها در جریانات و مقاطع مختلف دیگر راهکار ام آی سیکس برای جامعه ایران است.

این مسوول سابق وزارت اطلاعات  کشورمان ادامه داد:  نقشه حرکت امروز دشمن در داخل القای ضرورت کنار آمدن با استکبارو در مرحله دیگر ایجاد اشتباه محاسباتی برای بعضی از مسئولان و خواص است.

به گفته مصلحی، تلاش برای فرسایش ظرفیت های نظام در داخل و خارج، پیوند زدن مشکلات معیشتی به جهت گیری های سیاست خارجی، ارائه تفاسیر غلط از مکتب امام از روش های دیگر انحراف از اصول و فعالیت های دشمنان برای ضعیف کردن و انحراف نظام اسلامی است.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به مذاکرات هسته ای کشورمان ادامه داد: برنامه های استکبار بین ۱+۵ و اسرائیل جعلی تقسیم شده و امروز فرانسه و وزیر خارجه اش حرف و موضع اسرائیل را در مذاکرات مطرح می کنند.

وی گفت: امریکا به دنبال کاهش دادن اصطکاک و کینه خودش از دل مردم مسلمان ایران است و  برای همین در مذاکرات گاهی فرانسه را جلو می اندازد و خودش عقب می نشیند و تماشا می کند.

حیدر مصلحی در پایان با اشاره به حواشی ایجاد شده در دروران وزرات خود گفت: احمدی نژاد در زمان ریاست جمهوری انتظار داشت که ما در وزارت همه اطلاعات نظام را در اختیارش بگذاریم اما ما می گفتیم شما همه اطلاعات در حد یک رئیس جمهور (نه نظام) را باید در اختیار داشته باشی و همین مسله باعث ایجاد حاشیه برای این وزارت خانه مهم و راهبردی شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد