صفحه اصلی » استان اصفهان » نام‌گذاری هر سال تنها به آن سال محدود نمی‌شود

نام‌گذاری هر سال تنها به آن سال محدود نمی‌شود

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: مباحثی که رهبر معظم انقلاب در نام‌گذاری هر سال تعیین می‌کنند به این معنی نیست که تنها در آن سال به آن عمل شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز، حمیدرضا فولادگر ‌در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان در مورد تقاضای فعالان اقتصادی به رهبر معظم انقلاب مبنی بر تکرار نام‌گذاری سال 92 با شعار «تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی»، به دلیل محقق نشدن این شعار در سال 91، اظهار کرد: نام‌گذاری هر سال به صلاحدید معظم‌له است؛ اما اغلب نیز این مباحثی که رهبر معظم انقلاب تعیین می‌کنند به این معنی نیست که تنها به همان سال محدود شود.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب، خود تذکر داده‌اند که این نام‌گذاری سال‌ها محدود به همان سال نیست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با طرح پرسشی در این خصوص خاطرنشان کرد: به عنوان مثال آیا مباحثی مانند جهاد اقتصادی، همت مضاعف کار مضاعف، اصلاح الگوى مصرف و موارد دیگر تنها باید در یک سال اجرا شود؟

وی یادآور شد: نام‌گذاری سال‌ها به این معنی است که معظم‌له توجه می‌دهند که در آن سال، این موضوع خاص در اولویت باشد.

فولادگر با اشاره به اینکه این نام‌گذاری‌ها باید تداوم داشته باشد و به طور یقین اینگونه است، تأکید کرد: با توجه به اینکه در این چند سال اخیر، رهبر معظم انقلاب بحث‌های اقتصادی را اولویت داده‌اند، استنباط می‌شود که نام‌گذاری سال آینده نیز مربوط به مسائل اقتصادی باشد.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: این امکان نیز وجود دارد؛ به دلیل اینکه در سال 92 با انتخابات مواجه هستیم، نام‌گذاری این سال در مورد دولت جدید باشد.

وی ابراز داشت: در هر صورت نام‌گذاری سال آینده توسط معظم‌له چه با محوریت اقتصادی باشد یا نباشد، به این معنی است که باز هم «تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی» باید تداوم داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شش + 14 =