صفحه اصلی » سیاسی » پهپادها به دنبال شناسایی نقاط کور راداری ایران/ آمریکا رودست خورد

پهپادها به دنبال شناسایی نقاط کور راداری ایران/ آمریکا رودست خورد

عضو کمیسیون امنیت ملی شورای اسلامی با بیان اینکه نیروی هوایی همواره هوشیار است، گفت: آمریکا با هواپیماهای جاسوسی متعدد قصد سنجش قدرت راداری ایران و کشف نقاط کور را دارد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۷ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از فارس: اصغر بخشایش اردستانی در اصفهان با اشاره به اخطار ایران به هواپیمای جاسوسی آمریکا در روزهای اخیر اظهار کرد: تکرار برخی حرکت‌ها از سوی کشور آمریکا با وجود شکار و ردیابی متعدد پهپادها و هواپیما‌های جاسوسی آن توسط ایران نشانه هوشیاری دائمی دشمنان برای مقابله با ایران است.

وی افزود: دشمن هیچ‌گاه از فعالیت‌های خود بر علیه ایران ناامید نمی‌شود و با فرستادن هواپیماهای جاسوسی متعدد بر فراز ایران در حال آزمون و خطای مداوم برای سنجش مداوم قدرت رادارهای ایران است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در این سنجش‌ها دشمن گاه از هواپیماهای خودی نیز استفاده می‌کند تا نقاط کور و رادار گریز ایران را شناسایی کند که تاکنون موفق نبوده است.

وی ادامه داد: دولت آمریکا با این عملکرد، به طور مداوم در حال آزمایش کردن اقتدار نیروی هوایی ایران است، اما تاکنون از هوشیاری و قدرت نظامی و راداری ایران رودست خورده و به اهداف خود دست نیافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 − شانزده =