صفحه اصلی » اقتصادی » پرداخت 90 درصد مطالبات گروه‌های نمایشی تا دو روز آینده

پرداخت 90 درصد مطالبات گروه‌های نمایشی تا دو روز آینده

آشنا، مدیر مرکز هنرهای نمایشی گفت: همان طور که وعده داده بودیم خوشبختانه تا به امروز 90 درصد مطالبات گروه‌های نمایشی پرداخت شده است. 10 درصد باقی مانده نیز تا پایان فرودین 92 پرداخت می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۸ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 به گزارش صاحب نیوز به نقل از تسنیم، در پی اعتراض هنرمندان تئاتر مبنی بر معوقات مالی آن‌ها در سال 91، روز گذشته مهدی شفیعی از پرداخت بخش عمده معوقات مربوط به جشنواره‌های تئاتر کودک و نوجوان، منطقه‌ای، استانی و جشنواره تئاتر صاحبدلان و نیمی از مطالبات گروه‌های نمایش خیابانی خبر داد.

امروز قادر آشنا، مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد: طی دو روز آینده و قبل از فرا رسیدن سال 92 حداقل 90 درصد مطالبات معوقه گروه‌های نمایشی در سال 91 پرداخت خواهد شدو همان طور که وعده داده بودیم خوشبختانه تا به امروز 90 درصد مطالبات پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: این در حالی است که 10 درصد باقی مانده معوقات شامل گروه‌هایی است که هم اکنون در حال اجرا هستند و یا پرونده اثرشان تکمیل نشده، اما تمامی مطالبات مالی سال 91 حداکثر تا پایان فروردین 92 پرداخت می‌شود.

پیش از این نیز حمید شاه‌آبادی معاون هنری ارشاد در گفت‌وگو با تسنیم از پرداخت کامل معوقات سال 91 در پایان فروردین 92 خبر داده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 + 20 =