صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » دلیل سانسور شبکه‌های تلویزیونی ایران

دلیل سانسور شبکه‌های تلویزیونی ایران

علت اصلي اقدامات گسترده شرکت‌هاي ماهواره‌اي غربي و به تازگي يو تيوب بر ضد پرس تي‌وي و هيسپان تي‌وي را که به نظر مي رسد با دستور مستقيم لابي‌هاي صهيونيستي در اروپا و آمريکا صورت مي‌گيرد

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ - شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۳۰

به گزارش صاحب نیوز،

نهاد مبارزه با احساسات ضد صهيونيستي موسوم به «اي.دي.ال» ضمن اعتراف به نقش کليدي خود در وادار کردن يوتيوب براي اعمال فشار گسترده بر شبکه‌های ایرانی افزایش چشمگیر مخاطب‌های این شبکه ‌ها را علت سانسور آن ‌ها اعلام کرده است.

مدير اتاق خبر شبکه پرس تي‌وي گفت: اي دي ال، در وب سايت رسمي خود اعتراف کرده است، تنها يک روز پس از شروع پخش زنده پرس تي‌وي، روي يوتيوب، مسئولين اين نهاد صهيونيستي با اين شبکه اشتراک‌گذاري ويدئو تماس گرفته و خواستار قطع آن شده‌اند.
حميدرضا عمادي خاطر نشان کرد: ADL همچنین در مقاله‌اي شبکه هيسپان تي وي را بازوي اطلاع رساني ضد صهيونيستي ايران در آمريکاي لاتين دانسته و نسبت به نقش هيسپان تي وي در گسترش نفوذ ايران در آن منطقه راهبردي هشدار داده است.
وی علت اصلي اقدامات گسترده شرکت‌هاي ماهواره‌اي غربي و به تازگي يو تيوب بر ضد پرس تي‌وي و هيسپان تي‌وي را که به نظر مي رسد با دستور مستقيم لابي‌هاي صهيونيستي در اروپا و آمريکا صورت مي‌گيرد، افزايش چشمگير مخاطبان اين دو رسانه در سراسر دنيا دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد