صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » رسانه های همسو با استکبار به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند

کارشناس مسائل سیاسی

رسانه های همسو با استکبار به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند

دشمنان همیشه به دنبال این بوده اند تا منافعی را که به واسطه ایستادگی ملت ایران دست آنها از آن منافع کوتاه شده را دوباره برای خود تامین کنند و به قیمت نابودی استعداد جوانان و آینده این کشور برثروت، علم و فناوری خود بیفزایند و ما باید در این راستا حواسمان بسیار جمع باشد.

تاریخ انتشار: ۰۷:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۱۴

به گزارش صاحب نیوز به نقل از نطنزنا، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: اگر به آموزه های قرآنی و مبنایی اسلام توجه کنیم می بینیم مبنای اسلام مبارزه با استکبار و استکبار ستیزی است؛ قرآن همه بشر را دعوت می کند به مقاتله برای رفع فتنه یعنی جنگ جنگ تا رفع فتنه درعالم.

ابراهیم احمدی به سخنان امام راحل در این زمینه اشاره کرد که ایشان می فرمایند « باید کسانی که تبعیت از قرآن می کنند در نظرداشته باشند که باید تاجایی که قدرت دارند ادامه به نبردشان بدهند تا این که فتنه از عالم برداشته شود و اگر کسی بگوید با فاسد جنگ نکند مخالف قرآن است اگر کسی بگوید فتنه را با جنگ رفع نکند مخالف قرآن است.»

وی با تاکید بر اینکه مبارزه با استکبار دستور صریح قرآن و حرکتی پایدار است به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این باره نیز اشاره کرد که معظم له فرمودند:«استکبار ستیزی از مبانی انقلاب است و تعطیل یردار نیست؛ ما نه تنها با استکبار مقابله می کنیم بلکه ازملت های مظلوم در دنیا هم حمایت می کنیم.

این فعال سیاسی ادامه داد: دشمنان نظام بدانند سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران تغییر ناپذیر است چه توافق بشود و چه توافق نشود ما دست از حمایت دوستانمان مثل فلسطین، سوریه، عراق، بحرین، یمن و لبنان بر نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: اینکه امروز می بینیم با گذشت ۳۶ سال از عمر انقلاب، دشمن نه تنها نتوانسته است ایران اسلامی را از پای درآورد بلکه مجبور شده با ایران وارد مذاکره شود و ایران اسلامی شش قدرت برتر جهان را به میز مذاکره کشاند و آن ها را مجبور به پذیرش حق غنی سازی کرد این امر برگرفته از آموزه های دینی است؛ همان آموزه هایی که استکبارستیزی یکی از اصول آن است.

ابراهیم احمدی بیان داشت: علی رغم جمع بندی صورت گرفته هرروز شاهد رجزخوانی آمریکا هستیم که ایران را به حمله نظامی تهدید می کند و بعضا سخنان قابل تاملی از زبان باراک اوباما وجان کری و.. به گوش می رسد که می گویند ما ایران را برای ۱۵سال محدود کرده ایم تا بتوانیم در این ۱۵سال قدرت نظامی ایران تحلیل رود وشاهد تغییراتی در داخل کشور ایران باشیم؛ این صحبت ها فقط مصرف داخلی دارد و بدون شک این ها جرات کوچکترین حرکتی علیه نظام را ندارند.

وی طرز تفکر داخل کشور مبنی بر کنار آمدن با کدخدا را مورد انتقاد شدید قرار داد و گفت: متاسفانه رسانه های همسو با استکبار به دنبال حذف تدریجی شعار مرگ بر آمریکا هستند وحرف هایی درخصوص بازگشایی سفارت آمریکا در ایران به میان می آورند و از مذاکره مستقیم رئیس جمهور ایران با رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل سخن می گویند؛ آن ها بدانند ملت ایران هرگز ظلم های شیطان بزرگ در حقشان را فراموش نکرده و نمی کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان همیشه به دنبال این بوده اند تا منافعی را که به واسطه ایستادگی ملت ایران دست آنها از آن منافع کوتاه شده را دوباره برای خود تامین کنند و به قیمت نابودی استعداد جوانان و آینده این کشور برثروت، علم و فناوری خود بیفزایند و ما باید در این راستا حواسمان بسیار جمع باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

5 × 1 =