صفحه اصلی » اجتماعی » نواب: مقام معظم رهبری همواره به دنبال نشاط سیاسی مردم بوده‌اند

نواب: مقام معظم رهبری همواره به دنبال نشاط سیاسی مردم بوده‌اند

رییس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: مردم باید با حضور فعال خود در انتخابات شعار «حماسه‌ی سیاسی»‌ را تحقق ببخشند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از ایسنا: حجت الاسلام والمسلمین ابوالحسن نواب با اشاره به نامگذاری امسال تحت عنوان «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی» خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری از قبل و بعد از انقلاب همواره به دنبال حضور و نشاط جوانان و مردم در عرصه‌ سیاسی کشور بوده‌اند.

وی افزود: مقام معظم رهبری بر خلاف خواست دیگران همواره خواستار حضور فعال، پررنگ و با نشاط مرد در صحنه هستند. در نظر ایشان حضور پررنگ مردم و نشاط سیاسی که امسال به «حماسه‌ سیاسی» آن را تعبیر کرده‌اند، بر همه‌ امور برتری دارد.

وی با اشاره به این‌که «در سال جاری دو انتخابات در پیش داریم» گفت: مقام معظم رهبری تلاش می‌کنند که مردم حضوری پررنگ و فعال در صحنه سیاسی کشور داشته باشند و این حضور خود را به یک حماسه سیاسی تبدیل کنند. ایشان حضور پرنشاط مردم در صحنه‌ سیاسی کشور را باعث بیمه شدن کشور می‌دانند و معتقدند که این حضور،‌ همه مشکلات را حل می‌کند.

این فعال سیاسی با تاکید بر این‌که «بخش دوم شعار سال یعنی «حماسه‌ اقتصادی» در امتداد شعار سال گذشته – تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی – است» اظهار کرد: «حماسه اقتصادی» یعنی ایرانی آن‌قدر کار کند که کار خود را به حماسه تبدیل کند و این حماسه نیز باید خودکفایی کشور را به دنبال داشته باشد.

وی با بیان این‌که «علت محقق نشدن شعارهای سال‌های گذشته تحریم‌ها و یکسری کوتاهی‌های داخلی بوده است» گفت: شاید دلیل محقق شدن شعار سال‌های گذشته، نبود اراده‌ کافی بود.

وی با تاکید بر این‌که «حضور پررونق مردم در انتخابات شعار «حماسه‌ سیاسی» را محقق خواهد کرد» افزود: فعال کردن اقتصاد و افزایش صادرات غیرنفتی و همچنین تبدیل تهدید‌های اقتصادی به فرصت از راهکارهایی است که موجب تحقق شعار «حماسه اقتصادی» می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

سه + شش =