صفحه اصلی » اجتماعی » کاهش 8درصدی تلفات و خسارت‌های تصادفات در نوروز 92

کاهش 8درصدی تلفات و خسارت‌های تصادفات در نوروز 92

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ابراز خرسندی از کاهش 8درصدی تلفات و خسارات ناشی از تصادفات در ایام نوروز سال 92 در مقایسه با سال گذشته خبرداد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

  به‌ گزارش صاحب نیوز به نقل از تسنیم، اسماعیل احمدی مقدم در حاشیه بازدید از محل اسکان مسافران نوروزی در باغ فدک، امنیت و خدمات ارائه شده را در باغ فدک به‌عنوان محل اسکان مسافران نوروزی در اصفهان مثبت ارزیابی کرد و گفت: تمام تسهیلات و امکانات مورد نیاز 15 هزار گردشگر در باغ فدک از سوی دستگاه‌های مربوطه به‌خصوص شهرداری اصفهان فراهم شده است.

اصفهان در اقامت مسافران نوروزی پیشتاز است

وی با تأکید بر این‌که اصفهان در اقامت مسافران نوروزی پیشتاز است، بیان داشت: از هشت سال گذشته ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان اقدامات بسیار ارزنده‌ای در خدمات رسانی به مسافران انجام داده و با برنامه ریزی ظرفیت‌های اسکان برای گردشگران را شناسایی چنانچه حتی منازل استیجاری را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ستاد تسهیلات سفر شهر اصفهان امنیت و آرامش را برای مسافران نوروزی فراهم کرده است.احمدی مقدم در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه از 25 اسفندماه سال 91 سفرهای نوروزی آغاز شده گفت: اما خوشبختانه مردم نسبت به گذشته هوشمندانه سفر می‌کنند به‌طوری که بار سفرها در بین شهرهای کشور توزیع شده است.

بنا به این گزارش، احمدی مقدم در ادامه سخنان خود از افزایش 8درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبرداد و اظهار داشت: بااین‌وجود ترافیک سنگین محورهای منتهی به استان‌های مازنداران، اصفهان، مشهد و گیلان روان است.

فرمانده ناجا درباره تأمین امنیت نوروز تصریح کرد: در حوزه امنیت نیز 250 هزار نیرو در هر شیفت آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند که این نیروها در ایام نوروز، امنیت خانه‌های خالی مردم، راه‌ها و گردشگران را تأمین می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفده − چهار =