صفحه اصلی » سیاسی » عذرخواهی صهیونیستها از ترکیه بازی جدید برای تاثیر‌گذاری بر مقاومت منطقه و بیداری اسلامی

عذرخواهی صهیونیستها از ترکیه بازی جدید برای تاثیر‌گذاری بر مقاومت منطقه و بیداری اسلامی

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: عذرخواهی رژیم صهیونیستی از ترکیه بازی جدید آمریکا، اسرائیل و ترکیه در راستای تاثیر‌گذاری بیشتر بر مقاومت منطقه به ویژه بیداری اسلامی است.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 به گزارش صاحب نیوز به نقل از فارس، سردار سید‌ مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با یادآوری حمله صهیونیست‌ها به کشتی ترکیه در سال 2010 اظهار داشت: شوک ایجاد شده در اثر حمله صهیونیست‌ها به کشتی حامل مواد خوراکی برای مردم غزه به حدی بود که برای ترکیه جایگاه ویژه‌ای در معادلات منطقه ایجاد کرد.

وی افزود: تغییر نگاه از جمهوری اسلامی ایران به سمت کشور ثالث و جایگزینی مجدد اسلام آمریکایی به جای اسلام ناب تلاش بی‌وقفه آمریکا و انگلیس به موضوع اسلام‌ستیزی به حساب می‌آید.

سردار جزایری تاکید کرد: در شرایط امروز حرکت اصلی استکبار جهانی، جایگزین سازی برای جمهوری اسلامی ایران در دنیای اسلام است و نخبگان جهان اسلام بایستی نسبت به این مسئله هوشیاری و توجه لازم را داشته باشند و اجازه تحقیر افکار عمومی را به آمریکایی‌ها و هم‌پیمانانش ندهند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به عذرخواهی اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی از دولت ترکیه بابت حمله به کشتی این کشور در سال 2010، آن را بازی جدید آمریکا، اسرائیل و ترکیه در راستای تاثیر‌گذاری بیشتر بر مقاومت منطقه به ویژه بیداری اسلامی ارزیابی کرد.

این مقام مسئول نظامی همچنین با اشاره به حوادث منطقه و سوریه اظهار داشت: ترکیب مخالفان سوریه بیانگر حقانیت دولت و ملت این کشور است. هم‌اکنون آمریکا، انگلیس، فرانسه، ارتجاع عرب، ترکیه و رژیم صهیونیستی حلقه اصلی ضد سوری را تشکیل می‌دهند و این ترکیب به خوبی حاکی از جبهه ضد مقاومت است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

هفت − پنج =