صفحه اصلی » استان اصفهان » سمیرم » ساماندهی ۸۰ درصد از هیئت های مذهبی سمیرم

ساماندهی ۸۰ درصد از هیئت های مذهبی سمیرم

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم با اشاره به ناقص بودن پرونده های هیئات مذهبی در سال های گذشته گفت: جهت ثبت اطلاعات هیئت ها در سامانه کشوری تا کنون ۸۰ درصد از هیئت ها ساماندهی شده است.

تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳ - پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۲

به گزارش صاحب نیوز،حجت الاسلام مصطفی نظری در گفت و گو با خبرنگار سمنا اظهار کرد: به دنبال پویایی و افزایش عملکرد در خانه های قرآنی و هیئت های مذهبی شهرستان می باشیم تا بتوانیم با کیفیت بخشیدن به برنامه های مذهبی در این وظیفه بیشتر از گذشته موفق باشیم.

وی با اشاره به تعداد بالای هیئت های مذهبی شهرستان سمیرم گفت: متاسفانه مراسمات هیئت های مذهبی شهرستان سمیرم به چند شب دهه اول محرم محدود شده و برنامه مناسبی در سایر مناسبت ها وجود ندارد که این خود یک مشکل بوده و باید برطرف شود.

نظری افزود: هیئت های مذهبی شهرستان سمیرم باید در تمام مناسبت های شاد و غم فعالیت داشته و برنامه های مناسبی را برای مردم متدین شهرستان به اجرا بگذارند.

وی تصریح کرد: برخی هیئت ها تنها در یک مجوز خلاصه شده و مجوز فعالیت هیئت های مذهبی شهرستان سمیرم که دارای فعالیت مناسب نیستند باطل می شود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم خواستار همکاری بیشتر هیئت امنای مساجد با مسئولان هیئت های مذهبی شهرستان شد و گفت: با تعامل و همکاری بیشتر می توان از موازی کاری ها جلوگیری کرده و به افزایش توان عملکردی رسید.

وی با اشاره به ناقص بودن پرونده های هیئات مذهبی در سال های گذشته گفت: جهت ثبت اطلاعات هیئت ها در سامانه کشوری تا کنون ۸۰ درصد از هیئت ها ساماندهی شده است.

نظری با اشاره به کلاس های اوقات فراغت تابستانه گفت: این سازمان در طول تابستان یکی از فعالترین مراکز در برگزاری کلاس های اوغات فراغت بوده است.

وی افزود: در این سازمان کلاس های ویژه ای مانند آموزش همسر داری و مشاوره ، تربیت فرزندان و مهدویت به صورت رایگان برگزار شده است و به تمام شرکت کنندگان مدرک شرکت در دوره اهدا می شود.

نظری گفت: اختتامیه کلاس های تابستانه روز یکشنبه همزمان با ولادت حضرت معصومه در محل سازمان تبلیغات اسلامی سمیرم برگزار می شود

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد