صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » تغییرات در کادر فنی با نظر اعضای هیات مدیره صورت گرفت

تغییرات در کادر فنی با نظر اعضای هیات مدیره صورت گرفت

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: برکناری علی فیروزی و جایگزین شدن سعید سلامات به عنوان سرمریی جدید تیم با موافقت اکثراعضای هیات مدیره باشگاه صورت گرفت.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از ایرنا: ناصر گودرزی افزود: با توجه به این که چهار بازی تا پایان فصل داشتیم و نمی خواستیم ازمربی غیربومی استفاده کنیم به این جمع بندی رسیدیم که مربی ای از مجموعه خودمان انتخاب کنیم و درنهایت سلامات را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم.

وی اظهار کرد:سلامات مربی کاردانی است و از وی خواستیم که در این شرایط که تیم در انتهای جدول قرار دارد و در شرایط خوبی به سر نمی برد هدایت تیم نفت را بر عهده بگیرد.

مدیرعامل صنعت نفت خاطرنشان کرد: به هر حال تصمیمات لازم الاجرا است و هر تصمیمی که گرفته شد، به صلاح باشگاه می باشد.

وی افزود: تشخیص بر این بودکه فیروزی نمی تواند به ما کمک کند و در این شرایط دیگر به صلاح نبود که وی سرمربی تیم باشد و البته جا دارد از تلاش کادر فنی گذشته و علی فیروزی هم تشکر کنم.

گودرزی گفت: هنوز روی کاغذ شانس داریم اما کار سختی است، ما این تغییرات را دادیم تا چه سال آینده تیم در لیگ برتر باشد و چه در لیگ دسته یک، زمان را برای کار کردن از دست ندهیم.

وی تصریح کرد: این تغییرات داده شد تا برای سال آینده برنامه ریزی کنیم و اگر به لیگ یک سقوط کردیم با اقتدار بازی کرده و سریع به لیگ برتر بازگردیم و اگر هم شرایط مهیا شد و در لیگ برتر ماندیم، یک تیم خوب و در خور نام صنعت نفت آبادان و مردم این شهر ببندیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

19 + نه =