صفحه اصلی » اجتماعی » آموزش پرورش » قطع نگاه نامحرمان به کشور از اهداف نیروی انتظامی است

در افتتاح پاسگاه انتظامی دهستان رامشه مطرح شد؛

قطع نگاه نامحرمان به کشور از اهداف نیروی انتظامی است

با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان و شهرستان، فرماندار، مسئولین منطقه و اهالی رامشه، پاسگاه انتظامی دهستان رامشه افتتاح شد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۶

به گزارش صاحب نیوز به نقل از  اصفهان شرق: فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت معصومه و دهه کرامت با توجه به اهداف مهم راه اندازی پاسگاه، گفت: هدف از ایجاد پاسگاه در یک منطقه بالا بردن سطح امنیت و قطع نگاه نامحرمان به یک منطقه کویری می باشد.

سردار آقاخانی با تاکید بر وظایف پرنسل اظهار کرد: نیروی انتظامی در این برهه از زمان وظیفه سنگینی بر عهده دارد چرا که امنیت و آسایش جامعه در گروه تلاش و کوشش این عزیزان است و همه با همکاری و تعامل باید با افرادی که باعث سلب آسایش مردم می شوند ( سوداگران مرگ، افرادی که باعث بوجود آوردن اسیب های اجتماعی می شوند، افرادی که باعث اختلالات فرهنگی و مذهبی می شوند، برخورد با اراذل و اوباش، جمع آوری صندوق سیاه دشمن و شیطان (ماهواره) و….) برخورد جدی کنند.

وی در ادامه تاکید کرد: نیروی انتظامی بدون مردم معنی ندارد و این دو باید به صورت دو طرفه عمل کنند و قدرت و اقتدار نیروی انتظامی مدیون حضور و تعامل و همکاری مردم با این نیرو می باشد و در این صورت امنیت بوجود می آید.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان ضمن آرزوی موفقیت برای فرماندهی و نیروهای مستقر در پاسگاه رامشه از آنها خواست که رابطه خود را با ریش سفیدان منطقه، اعضای شورا و مسئولین و مردم قطع نکنند و با تعامل و همکاری امنیت کامل را در منطقه بوجود آورند.

فرماندار شهرستان اصفهان تلاش مامورین انتظامی کشور را از خدمات ارزنده به مردم عنوان و افزود: اساس و پایه هر حکومتی ایجاد و حفظ امنیت در جامعه می باشد و حکومت بر اساس امنیت تعریف می شود و با جانفشانی شهیدان، جانبازان، ایثارگران، همراهی مردم و پیروی انها از بیانات رهبر معظم انقلاب و تلاش و کوشش نیروی انتظامی، امنیت در کشور مان برقرار می باشد و همه ی ما در قبال این نعمت گرانقدر مسئولیم و باید با همکاری و تعامل در حفظ این نعمت بزرگ تلاش کنیم.

فضل الله کفیل در ادامه تاکید کرد: امروزه در اطراف کشورمان کانون های شرارت زیاد است ولی با هوشیاری نیروی انتظامی و وحدت مردم و مسئولین و تدابیر هوشمندانه رهبری هیچ کشوری فکر تجاوز به ایران اسلامی را نخواهد کردو ما نیز در سالی که به نام همدلی و همزبانی، دولت و ملت نامگذاری شده باید با همدلی و همکاری بتوانیم امنیت کامل را در جامعه برقرار کنیم.

در پایان حکم مصطفی دهقان به عنوان فرمانده پاسگاه دهستان رامشه قرائت شد و به وی تقدیم گردید و از پاسگاه انتظامی رامشه بازدید بعمل آمد.
شایان ذکر است این مراسم در دبیرستان فجر رامشه برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

پانزده + هفده =