صفحه اصلی » سیاسی » 3300 ایرانی در زندان‌های خارج از کشور/ آزادی سالانه 700 ایرانی زندانی

3300 ایرانی در زندان‌های خارج از کشور/ آزادی سالانه 700 ایرانی زندانی

وزیر امور خارجه گفت: هم اکنون نزدیک به 3300 زندانی به طور متوسط در زندان های خارج از کشور هستند و سالیانه 700 زندانی را آزاد می کنیم که بیشتر بخاطر اقدامات غیر قانونی در زندان به سر می برند.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 به گزارش صاحب نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: علی اکبر صالحی درباره اقدامات این وزارتخانه برای حل مشکلات ایرانیان زندانی در خارج از کشور و تسریع در روند آزادی آنها اظهار داشت: یکی از کارهای ما پیگیری امور مربوط به آزادی زندانیان ایرانی در خارج از کشور است و در تلاش هستیم تا بتوانیم هر چه زودتر مشکلات این افراد را حل کنیم.

وی در عین حال تصریح کرد: هم اکنون نزدیک به 3300 زندانی به طور متوسط در زندان های خارج از کشور هستند و سالیانه 700 زندانی را آزاد می کنیم که بیشتر بخاطر اقدامات غیر قانونی در زندان به سر می برند اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مربوط به آنها انجام خواهیم داد.

صالحی خاطر نشان کرد: البته با آزاد شدن تعدادی از ایرانیان زندانی در خارج از کشور متاسفانه عده دیگری جایگزین آنها می شوند و به همین دلیل روند آزادسازی قدری کند و به تاخیر می افتد اما ما به طور مرتب مشغول پیگیری امور مربوط به آنها هستیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

8 + هفت =