صاحب نیوز

images (5)

امام جمعه گلشهر:

كليد حل مشكلات اقتصادي در داخل كشور است/ لزوم ساخت درمانگاه شبانه روزی در گلشهر

حجت الاسلام موسوي گفت: با توجه به طولاني بودن مسافت گلشهر با بيمارستان امام حسين (ع) در شهر گلپايگان اگر بيماري نياز فوری به درمان پيدا كند هيچ درمانگاهي در سطح گلشهر برای مداوا موجود نیست.

کدخبر: 274292
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۵/۳۰ @ ۱۷:۳۹


به گزارش صاحب نیوز به نقل از گلپانا، امام جمعه گلشهر اظهار کرد: اگر ما از توليد كننده داخلي حمايت و مشكلات قشر ضعيف و كشاورز را حل كنيم بسياري از مشكلات اقتصادي و فرهنگي ما حل خواهد شد.

حجت الاسلام سيد علي موسوي خراساني در خطبه های نماز جمعه اين هفته كه در مسجد جامع گلشهر برگزار شد گفت: كليد حل تمامي مشكلات اقتصادي و فرهنگي ما در داخل كشور است و نه در خارج.

وي ضمن تبريك هفته دولت و روز كارمند افزود: با توجه به تاکیدات رهبری و دلسوزان نظام هنوز توجه لازم به تولیدات داخلی نشده است.

امام جمعه گلشهر تصریح کرد: دولت بايد جلوي فساد هاي اداري را گرفته و از اصراف بپرهيزد و تمام انرژي خود را صرف حل مشكلات قشر ضعيف و كارگر جامعه نمايد.

وی در ادامه با تاکید بر حمايت از توليد داخل و برداشتن مشكلات مالي از سر راه توليد كنندگان اعم از محصولات كشاورزي و غير كشاورزي عنوان کرد: راه را باید برای این قشر هموار كند تا هم مشكلات اقتصادي مرتفع گردد و هم مشكلات فرهنگي و اجتماعي جامعه ريشه كن شود.

رئيس مجمع راهبردي بسيج شهرستان ضمن اشاره به مشكلات كم آبي شهرستان افزود: حق آب از سد كوچري تقاضاي به حق مردم اين منطقه است.

حجت الاسلام موسوي خاطرنشان کرد: با توجه به خشكسالي كه در آن قرار داريم حتي بعضي از روستاهاي ما آب آشاميدني هم براي استفاده ندارند چه رسد به كشاورزان كه نه تنها در ارائه وام هاي حمايتي كمكي به آنها نمي شود بلكه با اين وضعيت كم آبي ديگر قادر به تأمين آب براي محصولات خود نخواهند بود.

امام جمعه گلشهر در ادامه ضمن اشاره به روز پزشك و تبريك اين روز به جامعه پزشكي گفت: از رياست شبكه بهداشت و درمان جناب آقاي دكتر رستمي تقاضا مي كنم تا نسبت به فعال كردن يك درمانگاه شبانه روزي در شهر گلشهر اقدام كنند.

وی افزود: با توجه به طولاني بودن مسافت گلشهر با بيمارستان امام حسين (ع) در شهر گلپايگان اگر بيماري نياز فوری به درمان پيدا كند هيچ درمانگاهي در سطح گلشهر برای مداوا موجود نیست.