images
۲۳:۰۹ - دوشنبه ۱۳۹۲/۰۷/۱

نماینده نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی:

صنعت گران تهدیدها را به فرصت تبدیل کنند

نماینده مردم نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت گران از بی ثباتی قانون و بخشنامه در کشور رنج می‌برند و الان بهترین موقع برای تبدیل تهدیدها به فرصت است.

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: در شرایط کنونی کشور تولید کنندگان  و صنعت گران می توانند تهدید ها را تبدیل به فرصت کنند.

وی ادامه داد: با توجه به تحریم ها جنس های خارجی وارد کشور نمی شود و فرصت برای تولید کننده ایجاد شده تا اینکه تولیدات داخلی به مصرف برسد و فرصت مناسبی است که تولید کنندگان می توانند تهدید ها را به فرصتی برای بخش اقتصادی تبدیل کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های نجف‌آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موانع صنعت کشور افزود: متاسفانه صنعت گران از بی ثباتی قانون و بخشنامه در کشور رنج می برند.

وی با بیان اینکه مشکلاتی در بخش قوانین صنعت وجود دارد بیان کرد: دغدغه صنعت گران باید فقط تولید باشد اما در کشورمان همه چیز دغدغه تولید کننده شده است و اجازه فکر درباره تولید از ذهنش خارج شده است.

ابوترابی مشکلات قانون مالیات، قانون چک و هزینه تمام شده زیاد زمین را از دیگر موانع روبرو برای تولید کننده اعلام کرد و گفت: میانگین واگذاری زمین برای تولید کننده در کشورهای خارجی 12 روز است و این در کشورمان 212 روز است که باید این مشکل برای تولید کنندگان ما برطرف شود.