صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » “ظریف هم رئیس جمهور سیزدهم است”

“ظریف هم رئیس جمهور سیزدهم است”

آنهایی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند قطعا کاندیدای ریاست جمهوری آینده نیستند زیرا در حال حاضر فضا به نفع آقای روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۸ - شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۳۱

به گزارش صاحب نیوز، کمال الدین پیرموذن،نماینده اردبیل در مورد چگونگی ورود نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری همانند سعید جلیلی،محسن رضایی ،حداد عادل و قالیباف در انتخابات مجلس دهم  گفت: آنهایی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند قطعا کاندیدای ریاست جمهوری آینده نیستند زیرا در حال حاضر فضا به نفع آقای روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم است.

وی اظهار داشت: با توجه به افزایش مهری که ملت به رئیس جمهور روحانی در کشور ایجاد شده است که ناشی از توفیق وی در دیپلماسی سیاسی و بارور شدن امیدشان به دیپلماسی اقتصادی و تحقق حماسه اقتصادی است. قطعا روحانی هم کاندیداست و رای خواهد آورد. دردور بعد از آقای روحانی نیز فردی رای می آورد که در دیپلماسی خارجی موفقیت داشته است و ان نیز اقای ظریف است .

پیرموذن بیان کرد: این افرادی که می‌بینیم می‌خواهند کاندیدای مجلس شوند به این دلیل است که دیگر شانسی به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری چنددوره بعد برای خودشان با توجه به اقبال مردم به روحانی و ظریف نمی‌بینند و الا برای دور دوازدهم و سیزدهم نیز کاندیدا می شدند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس ادامه داد:البته آقای قالیباف  ممکن است خودش شخصا برای انتخابات مجلس نیز شرکت نکند و فقط از گروه خاص سیاسی حمایت کند و اقای محسن رضایی نیز متوجه شده اند که اقبال عمومی نسبت به وی برای مناصب اجرایی و دولتی مناسب نیست و به همین دلیل نیز بازگشت به خویشتن کرده اند و به سپاه برگشته اند و سعید جلیلی نیز حتما در در انتخابات مجلس دهم شرکت می کند زیرا حداکثر کوپن اش در حد مجلس است و حداد عادل نیز همانند چنددوره قبل خودش شخصا در انتخابات مجلس شرکت می کند.

هدانا

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99