صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » مسوولان اقتصادی کشور منتظر شرایط پسا تحریم ننشینند/ اقتصاد مقاومتی تنها چاره نجات اقتصاد ماست

مسوولان اقتصادی کشور منتظر شرایط پسا تحریم ننشینند/ اقتصاد مقاومتی تنها چاره نجات اقتصاد ماست

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آمریکا در طول سال ها دشمنی بایستی فهمیده باشد که ایران اسلامی غیر قابل نفوذ است و با اختلاف افکنی راه به جایی نمی برد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۳۱

به گزارش صاحب نیوز، میر هادی قره سید رومیانی با بیان اینکه اگر تحریم ها برداشته شود نقطه رهایی ما از اصول اقتصادی رو آوردن به اقتصاد مقاومتی است، گفت: با درایت، علم کامل و با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب و هم دلی، هم فکری و اتحاد مسئولین ما، آمریکا نباید این خواب ها را درباره نفوذ سیاسی به ایران اسلامی ببیند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه جامع مشترک هسته ای بین ایران و گروه 5+1 گفت: تیم 15نفره ای برای بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی تشکیل شده است، سوء برداشت از مفاد برنامه جامع مشترک هسته ای راهبرد نرمش قهرمانه را در رویارویی با جبهه استکبار به کار می گیرد.

وی با تاکید بر عدم ایجاد اختلاف های اقتصادی در دوران پساتحریم، گفت: اگر شرایط پس از تحریم مدیریت نشود به ضرر کشور خواهد بود، مدیریت رکن اساسی اقتصاد در ورود به دنیای جدید است.

عضو کمیسیون کمیسیون حقوقی و قضایی در خصوص ورود شرکت های چند ملیتی به اقتصاد کشور گفت: حتی اگر تحریم ها برداشته نشود و توافق نامه به نتیجه نرسد، اقتصاد مقاومتی تنها چاره نجات اقتصاد ماست، اگر اقتصاد مقاومتی پیاده شود شکاف های اقتصادی هم از بین می رود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولان باید اولویت های اقتصادی کشور را بدانند و منتظر شرایط پسا تحریم ننشینند، البته اگر مسئولان ما تفاوت دو مقوله اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دوران پس از تحریم را به خوبی درک بکنند برای هر دوی آنها تلاش می کنند.

آناج

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99