صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » پیگیری مشکلات شهرستان برخوار در جلسه با معاون اول رییس جمهور

حاجی خبر داد؛

پیگیری مشکلات شهرستان برخوار در جلسه با معاون اول رییس جمهور

در جلسه امشب نماینده مردم برخوار در مجلس با معاون اول رییس جمهور، مباحثی مانند: اتباع بیگانه، بیمه بازنشستگی بازنشستگان ذوب آهن، اتباع بیگانه و… مطرح و بررسی می شود.

تاریخ انتشار: ۱۹:۱۴ - شنبه ۱۳۹۴/۰۵/۳۱
به گزارش صاحب نیوز، حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرما از برگزاری جلسه ای در هفته دولت (امشب) با حضور دولت مردان و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور خبر داد و افزود: در جلسه ای که سال گذشته در هفته دولت با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، وزرای نیرو، ورزش، جهاد کشاورزی و ایت الله مظاهری برگزار شد؛ موضوعات و مطالباتی از قبیل راه اندازی تونل بهشت آباد، سهم آب اشتراکیها در شورای عالی آب، موضوع اتباع بیگانه، وضعیت بیمه های بعضی مشاغل مانند صنایع دستی و رانندگان شهری مطرح شد که تاکنون هیچ کدام از آن ها محقق نشده است.
نماینده شهرستان های برخوار، شاهین شهر و میمه با بیان این که موضوع اتباع بیگانه با توجه به این که تعداد آن ها در شهرستان های برخوار و شاهین شهر و میمه بسیار زیاد شده است، از بین رفتن فرصت های شغلی برای ایرانی ها به دلیل وجود نیروهای کاری افاغنه و همچنین تبعات فرهنگی و اجتماعی زیادی که با وجود آن ها به بار آمده است، خاطرنشان کرد: موضوع اتباع بیگانه بسیار مهم بوده و باید هر چه سریع تر در دستور کار جدی مسئولان ذیربط قرار بگیرد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: سهم آب اشتراکی ها نیز از موضوعات مهم است که باید در شورای عالی آب استان محقق شود.
حاجی دلیگانی درباره وضعیت بیمه مشاغلی مانند بیمه صنایع دستی و رانندگان شهری که در گذشته از یارانه دولتی در بیمه تامین اجتماعی استفاده می کرده اند، گفت: صاحبان بیمه صنایع دستی و رانندگان شهری زمانی که برای تمدید بیمه خود در زمان مقرر به سازمان تامین اجتماعی مراجعه کرده اند، بجای تمدید، بیمه آن ها قطع شده است که این مساله نیز از موضوعاتی است در جلسه امشب مطرح خواهد شد.
عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس در پایان، رسیدگی به وضعیت بیمه بازنشستگی بازنشستگان ذوب آهن را از موضوعات مورد پیگیری خود در این جلسه برشمرد.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

ویژه نامه محرم

moharam99