صفحه اصلی » استان اصفهان » افتتاح ورزشگاه نقش جهان تا پایان دولت دهم

افتتاح ورزشگاه نقش جهان تا پایان دولت دهم

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام گرفته، مقرر شده است که ورزشگاه نقش جهان اصفهان تا مردادماه سال جاری افتتاح شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۱ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

به گزارش صاحب نیوز، محمدرضا محمدجواهری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: تکمیل عملیات اجرایی و افتتاح ورزشگاه نقش جهان تا پایان دولت دهم از مهم‌ترین دغدغه‌های رئیس جمهور به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: بر همین اساس از ابتدای فعالیتم در اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان تاکنون بودجه‌ای در حدود 57 میلیارد ریال از اعتبارات ملی و 20 میلیارد ریال از محل بودجه‌های استانی با تعامل استاندار اصفهان به این طرح اختصاص یافته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به اینکه زمین چمن ورزشگاه نقش جهان در مرحله کاشت قرار گرفته است، بیان داشت: در حال حاضر تمامی صندلی‌های تماشاگران، اسکوردبردها و پروژکتورهای موردنیاز این ورزشگاه خریداری شده است و در آینده نزدیک عملیات نصب آنها اجرایی می‌شود.

وی یادآور شد: براساس آمار و اطلاعات موجود، حدود 180 نفر به اشکال مختلف در مراحل مختلف اجرایی این طرح عظیم فعالیت می‌کنند.

محمدجواهری با تشریح لزوم اتمام این ورزشگاه تا پایان فعالیت دولت دهم خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، انتظار داریم زمینه افتتاح این ورزشگاه 75 هزار نفری تا مردادماه سال جاری مهیا شود و شاهد تحقق رویای 18 ساله مردم استان اصفهان در حوزه ورزش باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

7 − پنج =