صفحه اصلی » سیاسی » احزاب و تشکل‌ها » مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان در جایی قدم نگذارند که شائبه انتخابات داشته باشد

امام جمعه شهرضا:

مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان در جایی قدم نگذارند که شائبه انتخابات داشته باشد

امام جمعه شهرضا گفت: همه نگاه‌ها، نشست‌ها و قلم های رسانه‌های جمعی و خبرنگاران و اصحاب رسانه همه باید در جهتی حرکت کنند که نتیجه‌اش وحدت و همدلی باشد.

تاریخ انتشار: ۲۰:۵۲ - یکشنبه ۱۳۹۴/۰۶/۱
به گزارش صاحب نیوز به نقل از شهرضانیوز، حجت‌الاسلام سیف‌الله یعقوبی در جلسه شورای اداری شهرستان شهرضا با تبریک هفته دولت و هفته کرامت، اظهار کرد: در شهرستان شهرضا لازم است حمایت همه جانبه از رئیس دولت داشته باشیم.
وی افزود: اگر محور سیاسی، معنوی و فرهنگی را در همه ابعاد حفظ کنیم پیشرفت همه جانبه ما صددرصد خواهد بود و لازم است مدیران از فرماندار حمایت و پشتیبانی کنند.
امام جمعه شهرضا با تأکید بر اینکه حمایت باید در عمل باشد، بیان کرد: شهر رئیس دارد باید براساس دستورات و قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران عمل کنیم، باید از رهبر معظم انقلاب و هیئت دولت و همه قوانینی که در سطح مملکت هست باید اطاعت کنیم.
وی با بیان اینکه سرپیچی از قانون و مدیریت مرکزی سبب از دست دادن شایستگی می‌شود، خاطرنشان کرد:  همه مدیران باید در تمامی جلسات شخصاً حضور داشته باشند و با فرماندار هماهنگ باشند تا به عنوان کارگزاران نظام مقدس اسلامی صحنه را به پیش ببریم.
در هفته دولت رفع فقر و بیکاری در شهرستان در رأس همه امور باشد
حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه فرماندار در هفته دولت در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه ارائه گزارش عملکرد دو ماهه خود را به مردم می‌دهند، اظهار کرد: در هفته دولت رفع فقر و بیکاری در شهرستان در رأس همه امور باشد.
وی با بیان اینکه خیلی از افراد در جامعه دچار فقر هستند که باید نسبت به رفع آن برنامه‌ریزی شود، افزود: بیکاری در سطح جامعه ما بسیار است باید در راستای اشتغال جوانان برنامه‌ریزی کرد و وعده‌هایی که در این هفته داده می‌شود به آن عمل شود.
امام جمعه شهرضا با بیان اینکه خیران در سطح شهرستان در همه عرصه‌ها فعالیت دارند، بیان کرد: سرمایه اولیه مملکت مردم هستند که همیشه در میدان جنگ، شهادت، جهاد و کارهای خیر پیش‌قدم بودند.
وی افزود: در روزهای گذشته دانشگاه دولتی شهرضا کلنگ‌زنی شد امیدوار هستیم  با همراهی و همکاری خیران هرچه زودتر این دانشگاه به بهره‌برداری برسد.
حجت‌الاسلام یعقوبی با اشاره به دو انتخابات در پایان سال، بیان کرد: در انتخابات پیش رو همه باید تلاش کنند تا یک انتخابات سالم در سطح شهرستان برگزار شود.
وی با تأکید بر اینکه  دستگاه‌های دولتی باید از کسی حمایت نکنند، گفت: انتخابات شهرستان نباید خدشه‌دار باشد، خود نظام جمهوری اسلامی، رأی مردم و انتخابات امانت است.
امام جمعه شهرضا با بیان اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان در جایی قدم نگذارند که شائبه انتخابات داشته باشد، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند، هماهنگی مسئولانی که در قوای مختلف با رأی مردم انتخاب شدند زمینه حل مشکلات را فراهم می‌کند.
وی گفت: به فرموده مقام معظم رهبری باید در دولت، مجلس و قوه قضائیه و عرصه‌های گوناگون از طرح هر مسئله‌ای که فضای همدلی و همزبانی را تهدید می‌کند خودداری کرد و از کوتاهی‌هایی که در این مسیر روی داده استغفار کرد.
حجت‌الاسلام یعقوبی با بیان اینکه انسان باید بر گذشته خود استغفار کند، افزود: : سال، سال همدلی و همزبانی است، دولت و ملت یکی هستند نباید دولت را تضعیف کرد باید راهکار درست به دولت نشان دهیم.
وی با بیان اینکه دشمنان باید این آرزو را به گور ببرند که ملت ما را از هم جدا کنند، اظهار کرد: باید در همدلی عمل باشد و امروز روز وحدت است همه نگاه‌ها، نشست‌ها و قلم های رسانه‌های جمعی و خبرنگاران و اصحاب رسانه همه باید در جهتی حرکت کنند که نتیجه‌اش وحدت و همدلی باشد.

 کم‌کاری‌ها و فعالیت ادارات در سطح شهرستان رصد می‌شود

 به گزارش شهرضانیوز، فرماندار شهرستان شهرضا در این جلسه اظهار داشت: در این مدت که در شهرستان حضور پیدا کردم سعی کرده‌ایم مشکلات شهرستان را شناسایی و آن را اولویت‌بندی کنیم.
محسن گلابی افزود: نباید پروژه‌هایی که آماده نیستند بر روی آن مانور دهیم باید پروژه به طور کامل تکمیل شود سپس آن را به منصه ظهور بگذاریم.
فرماندار شهرضا با بیان اینکه اهل کلنگ زدن نیستم و اهل افتتاح هستم، بیان کرد: مردم رفتارهای ما را رصد می‌کنند و در بیشتر نقاط مسائل حاشیه‌ای وجود دارد ولی در شهرضا آنچنان حاشیه‌ای نداریم.
وی تصریح کرد: در آستانه هفته دولت قرار داریم مسئولان شهرستان باید اقداماتی که انجام داده‌اند در اختیار رسانه‌های شهرستان قرار دهند تا به مردم اطلاع‌رسانی شود.
گلابی با بیان اینکه اگر قرار است کاری برای مردم انجام دهیم باید رضایت‌مندی آنها در درجه اول مهم باشد، بیان کرد: اخلاق مداری بسیار مهم است و باید ادارات شهرستان آن را سرلوحه کار خود قرار دهند، اگر در اداره‌ای امکان اجرای کاری نیست باید با روی خوش با آنها برخورد شود.
وی گفت: برگزار انتخابات بسیار مهم است از هم اکنون ادارات و دستگاه‌ها همکاری و امکانات لازم را با ستاد انتخابات در شهرستان داشته باشید.
فرماندار شهرضا با تأکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع، صاحبان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مردم دانست و تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع و احترام به مردم باید سرلوحه کار همه مدیران و کارکنان آنها در شهرضا باشد.
وی افزود: مسئله نشاط در سطح شهرستان بی‌ارتباط با مسئولان نیست باید دید تا چه حد توانسته‌ایم نشاط اجتماعی را در بین مردم ایجاد کنیم.
گلابی با تقدیر از حضور مردم در تشییع شهدای غواص گفت: از مردم، کسبه، دانشگاهیان، فرهنگیان، مهندسان، کارگران و ارگان‌های نظانی و انتظامی که در مراسم تشییع شهدا شرکت کردند تقدیر و تشکر می‌کنم.
وی با بیان اینکه تشییع شهدای غواص ملی، مذهبی و ارمانی بود، گفت: با وجود اینکه در مراسم گرامی‌داشت تشییع شهدا اعلام کردیم هر اداره‌ای یک بنر و پلاکارد در رابطه با استقبال از شهدا بزند اما تنها تعداد اندکی از ادارات این کار را انجام دادند.
فرماندار شهرضا بیان کرد: مسئولان و مدیران سعی کنند در سطح شهرستان حاشیه سازی نکنند، کم‌کاری‌ها و فعالیت ادارات در سطح شهرستان رصد می‌شود.
وی با بیان اینکه حضور روسا و پرسنل در جلسات و مراسم‌ها کمرنگ شده است، افزود: با وجود مشکلات اقتصادی مسئولان دستگاه‌های خدمات رسان مساعدت لازم را با کارخانه‌ها داشته باشند.
گلابی با اشاره به 4 شهریور روز کارمند، افزود: ارتقا و بهبود هر سازمانی در گرو داشتن کارکنانی توانمند و با انگیزه است و روز کارمند فرصت مناسبی برای تجلیل از کارمندان است و ادارات شهرستان به نحو شایسته از کارمندان خود تجلیل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد