صاحب نیوز

20150822_165543-244x172

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان برخوار خبر داد؛

شرکت 215 دانشجوی برخواری در اردوهای جهادی

امسال ۷ گروه جهادی متشکل از ۲۱۵ نفر از دانشجویان برادر و خواهر دانشگاه های شهرستان در حرکت های جهادی شرکت می کنند.

کدخبر: 275753
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ @ ۲۳:۲۲


به گزارش صاحب نیوز، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان برخوار در گفتگو با خبرما گفت: امسال ۷ گروه جهادی متشکل از ۲۱۵ نفر از دانشجویان برادر و خواهر دانشگاه های شهرستان در حرکت های جهادی شرکت می کنند.

عباسعلی زمانی افزود: شروع حرکت های جهادی این دفتر ششم مردادماه جاری آغاز شده و تا تاریخ 31 مرداد ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه اظهار کرد: در اردوهای جهادی تابستان ۱۳۹۴ دانشجویان این شهرستان به مناطق محروم استان اعزام می گردند.

به گفته این مقام مسئول گروه یاران جهادی، خواهر (موسسه آموزش عالی و غیرانتفاعی سپهر) به روستای دُنبی شهرستان برخوار، گروه های جهادی ثامن الائمه، خواهر و برادر (دانشکده علوم قرآنی) به روستاهای علی آبادچی و پروانه، گروه های جهادی شهید مهاجر و شهید احمدی روشن(دانشگاه پیام نور) به روستاهای گیشی و قلعه بالا شهر هرند شهرستان نائین و گروه های جهادی منتظران ظهور و نورالهدی (دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد) به روستاهای هندوکُش و کِرچ شهرستان بویین میاندشت اعزام می گردند.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان برخوار تصریح کرد: هدف از برگزاری اردوهای جهادی دانشجویی ایجاد شور و شوق، همدلی و همزبانی در بین اهالی روستاها و همچنین تبیین اندیشه های امام راحل و مقام معظم رهبری (مد ظله) و محرومیت زدایی می باشد.

زمانی ادامه داد: دانشجویان جهادگر این شهرستان به فرمان رهبر فرزانه خود لبیک گفته و در عرصه های فرهنگی، آموزشی، علمی تحصیلی، عمرانی و بهداشتی فعالیت خواهند نمود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: امید است مسئولان شهرستان های مذکور حمایت و پشتیبانی همه جانبه خود را از این گروهای جهادی به عمل آورند.