صفحه اصلی » بین الملل » رژیم صهیونیستی یک نماینده و چهار رهبر حماس را بازداشت کرد

رژیم صهیونیستی یک نماینده و چهار رهبر حماس را بازداشت کرد

شمار فلسطینی های بازداشت شده توسط ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری از صبح امروز چهارشنبه تاکنون به ده نفر از جمله یک نماینده مجلس و چهار رهبر حماس بالغ شد .

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از ایرنا: به نوشته روزنامه ˈالحیاتˈ ، شاهدان عینی گفتند که تعداد زیادی از نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی با یورش به روستای ˈالبرقهˈ در شمال غرب نابلس و بازرسی برخی خانه ها ، چهار فلسطینی با نام های ˈزید غسانˈ، ˈمحمد ناجیˈ، ˈمحمد یوسف ابو عمر ˈو ˈعمار راغب صلاحˈ را بازداشت کردند.

نیروهای صهیونیستی یک نوجوان 17 ساله فلسطینی دیگر از اردوگاه بلاطه در نابلس را با نام ˈمحمد ابو عمرهˈ را در حالی که قصد عبور از ایست نظامی ˈالحمراˈ در منطقه ˈاغوارˈ در استان ˈطوباسˈ را داشت دستگیر کردند.

نیروهای صهیونیستی همچنین صبح امروز یک نماینده مجلس و چهار رهبر حماس را در شهر الخلیل در جنوب کرانه باختری بازداشت کردند.

یک منبع امنیتی گفت که نیروهای ارتش اشغالگر ˈمحمد جمال النتشهˈ نماینده مجلس را که دو ماه پیش آزاد شده بود و ˈعبد الخالق النتشهˈ یکی از رهبران حماس را چند ماه پس از آزادی بار دیگر بازداشت کردند.

نیروهای صهیونیستی با یورش به منازل مردم در الخلیل چهار رهبر حماس با نام های ˈمحمد تحسین شاورˈ،ˈأمجد الحموریˈ وˈجواد الجعبریˈ را دستگیر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

شانزده + شش =