صفحه اصلی » سیاسی » تبیین حماسه سیاسی و اقتصادی ضرورتهای مقابله با ترفندهای دشمنان است

تبیین حماسه سیاسی و اقتصادی ضرورتهای مقابله با ترفندهای دشمنان است

نماینده مردم مشهد و کلات و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تبیین ابعاد مختلف حماسه سیاسی و اقتصادی در جامعه را از ضرورتهای مهم مقابله با ترفندهای دشمنان ذکر کرد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۲ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۲/۱۱

 

 صاحب نیوز به نقل از ایرنا: حجت الاسلام ˈنصرالله پژمان فرˈ روز چهارشنبه با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی توسط مقام معظم رهبری گفت: این نامگذاری خط مشی روشنی فراروی مردم و مسوولان قرار داده و باید محور همه برنامه ریزی ها قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب با تهدیدهای مختلف اعم از نظامی و اجتماعی در صدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بودند ولی با مقاومت و حضور مردم در عرصه های دفاع از آرمانهای نظام به اهداف خصمانه خود دست نیافتند.

وی گفت: دشمنان اکنون با افزایش تحریم ها و جنگ اقتصادی به دنبال نیل به سیاستهای ددمنشانه خود هستند و سعی می کنند با فشارهای اقتصادی مشارکت مردم در همراهی با نظام کاهش دهند.

وی اضافه کرد: علیرغم اتکای بخش اعظم درآمدهای ایران به منابع نفتی و اعمال تحریم های نفتی کشورمان توسط دشمنان ولی باز هم این ترفند آنها نتیجه موثری در بر نداشت و خود آنها در وهله نخست از این تحریمها متضرر شدند و به طور یقین همانند سایر ترفندها به اهداف خود نمی رسند.

وی خاطر نشان کرد: مسوولین و مردم با برنامه ریزی صحیح و مقاومت در برابر تحریم های اقتصادی دشمنان و اتکا به منابع و تولیدات داخلی حماسه ای عظیم در عرصه اقتصادی خلق می کنند.

حجت الاسلام پژمان فر گفت: از سوی دیگر با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در سالجاری معاندان می کوشند با افزایش تحریم ها مشارکت مردم در این رویداد مهم ملی و انقلابی را زیر سووال برده کاهش دهند.

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی گفت: اهتمام مسوولان به برگزاری انتخاباتی پر شور و با نشاط و سالم توام با حضور حداکثری مردم، دشمنان را در نیل به اهداف خصمانه شان ناامید می کند و مردم با حضور گسترده خود در انتخابات حماسه بزرگ سیاسی می آفرینند.

این نماینده مجلس ، انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی سالجاری را تبلور و مظهر حماسه سیاسی دانست.

وی خاطر نشان کرد: مطرح کردن حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی توام با همدیگر توسط رهبر معظم انقلاب در نامگذاری امسال نشان دهنده اهمیت و پیوند این دو مساله است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد

یک × 4 =